Google+

Arama formu

Boa Vista'da Ulaşım

Boa Vista'da Ulaşım
africa.com

Boa Vista şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Otel yerine ev kiralamak isterseniz Casa Almeida güzel bir seçim olacaktır. Bunlardan en iyileri SUITE ANTONIA, Meeresrauschen, ka-bela. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Apartments Mistral Estoril Beach, Beach house Morada Mistral, Casa Boteto 2 Bedroom Ground Floor Apartment gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz La Boaventura Guest House, Casa Almeida, SUITE MARIA tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Boa Vista aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Boa Vista’da ulaşım taksiler ve dolmuşlar ile sağlanır. Taksiler oldukça yaygındır ve adada ulaşım sağlamanın en konforlu yoludur. Günün her saatinde hizmet verirler. Ancak taksi ücretleri bir Afrika ülkesine göre oldukça yüksektir. Taksi ile bir kilometrelik yolculuk tutarı ortalama 250 Eskudo tutarındadır.

Dolmuşlar daha çok yerel halk tarafından tercih edilir. Çoğunlukla ada merkezinden plajlara sefer düzenlerler. Belirli bir güzergâhları vardır ve en geç saat 19.30’a kadar hizmet verirler. Dolmuşla ulaşım sağlamak taksiye göre son derece ucuzdur. Dolmuş güzergahları ve ücretleri hakkında ada yerlilerine danışabilirsiniz.

Aristides Pereira Uluslararası Havalimanı’ndan Ulaşım

Aristides Pereira Uluslararası Havalimanı, Boa Vista ada merkezinin (Sal Rei) yaklaşık 5 kilometre güneydoğusunda konumlanır.
Taksi ile,

Terminal dışında bekleyen taksilerle 15 dakikada ada merkezine ulaşabilirsiniz. Taksi ücreti ortalama olarak 1200 Eskudo tutmaktadır.
 


Boa Vista Turları