Midilli’de Gece Hayatı  


 

Midilli Adası genel olarak sessiz sakin bir tatil imkânı sunar. Adada bulunan barlar, hareketli bir gece hayatı beklentisini karşılayamayabilir. Fakta güzel müzik dinleyip bir şeyler içmek için oldukça yeterlidir.

Adada bulunan çeşitli meyhaneler, tavernalar akşamı karşılamak için ideal yerler. Mezelerinizi yiyip, uzonuzu içerken arkada çalan hoş bir müzikle sohbet edebilirsiniz.

Molivos’ta birçok bar seçeneği mevcut. Molly’s bar, küçük ama keyifli ortamıyla gidenlerin beğenisini topluyor. Müzikleri güzel, kokteylleri başarılı olan bu mekan gecenizi renklendirebilir. Molivos’ta bunun gibi birçok bar alternatifi de bulabilirsiniz. Plomari’de bulunan Senso Cafe Bar’da müzikseverlerin tercih edip memnun kaldığı yerlerden biridir. Kokteyllerin yanında küçük atıştırmalıklar da bulabileceğiniz bu bar Plomari’deki en iyi seçeneklerden biridir.

Adada bulunan beach-barlar da gece keyifli vakit geçirmek isteyenlere birer seçenektir.

Barların yanı sıra Midilli Adası, çeşitli sanatsal aktivitelere de ev sahipliği yapmaktadır. Seyahatinizi gerçekleştirdiğiniz döneme göre herhangi bir konsere denk gelme ihtimaliniz olabilir. Eğer otantik kalelerin içinde bir konsere veya sanatsal bir etkinliğe katılmak isterseniz, gitmeden önce adanın ajandasını kontrol etmenizde fayda var.