Midtown ve Wynwood arasında bulunan Design District mahallesi, Miami'de alışveriş yapmak için en lüks merkezlerden biri olarak bilinir. Marc by Marc Jacobs, Cartier, Emilio Pucci, Celine, Louis Vuitton, Hermes ve daha pek çok ünlü markanın mağazalarının bulunduğu bu açık Miami alışveriş merkezine alışveriş etmeyecekseniz bile mutlaka uğramalısınız.

Lincoln Road Alışveriş Merkezi, Miami Beach'te bulunan bir diğer açık alışveriş merkezidir. Collins Bulvarı’nın hemen kuzeyinde bulunur. Kiko, Urban Outfitters, Victoria's Secret, Gap, Banana Republic, Anthropologie, Athleta gibi popüler mağazaların bulunduğu, ayrıca yemek yemek için kafe, restoran gibi seçeneklerin de yer aldığı bir komplekstir. Burada yorulana kadar alışveriş yaptıktan sonra, Spris'te ya da diğer açık hava kafelerden birinde akşam yemeğini yiyebilir; ardından Frieze'de tatlınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Miami'de uygun outlet alışveriş merkezi mi arıyorsunuz?Dolphin Alışveriş Merkezi'nde 240'tan fazla markanın outlet mağazası bulunuyor. Tesis ek olarak bir sinema salonuna da sahip.

Sawgrass Mills, Sunrise'da Miami'nin yaklaşık 30 mil kuzeyinde yer alır ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en büyük outlet alışveriş merkezidir. Kompleks içinde 350'den fazla marka satış mağazası bulunmaktadır. Miami'ye gelen birçok ziyaretçi, en büyük ve en iyi bütçeyle alışveriş yapmak için Sawgrass Mills'e kadar yolculuk yapar. Burada Jimmy Choo, Gucci, La Perla, DVF, Kate Spade ve benzeri mağazalarda yüzde 40 ila 60 indirimle sunulan stokları inceleyebilirsiniz.

Miracle Mile, şehirdeki bir diğer açık alışveriş bölgesidir ve bu yer Miami'nin hemen güneyinde, Coral Gables'de bulunur. Miracle Mile’de ağaçlarla kaplı sokaklar arasında yer alan butiklerden bir sürü şey alabilirsiniz.

Lokasyon Sayfasında Detayı Göster
Kapalı