Andorra'ya Nasıl Gidilir?

Andorra’da uçak pisti bulunmamaktadır. Bundan dolayı yolculuğunuz biraz uzun ve yorucu geçebilir. Eğer Andorra’ya İspanya üzerinden gitmek istiyorsanız önce Barselona’ya uçak ile gelmelisiniz. Daha sonra ise karayolu ile 180 km kat etmeniz gerekiyor. 180 km kısa bir yol gibi görünse de dağlık ve inişli çıkışlı olduğu için molalar ile birlikte yaklaşık 3 buçuk saati buluyor. 3 buçuk saat boyunca güzel bir uyku çekmenizi tavsiye ederiz. Yolda yeşil araziden başka görebileceğiniz hiçbir manzara bulunmadığından bu yolu uyuyarak geçirip şehir için enerji toplayabilirsiniz.

Barselona Havaalanı’ndan Andorra’ya Nasıl Gidilir?

Buradan Andorra’ya tur şirketlerinin araçlarıyla ya da otobüs ile gidebiliyorsunuz. İlk seçenek olan tur şirketlerinin araçlarını kullanmak istemezseniz  Barselona havaalanından, Andorra’ya giden otobüslere binebilirsiniz. Bu otobüsler Eurolines Terminal B kapısı önünden kalkmakta ve tek yön için 23 euro, gidiş-dönüş için 40 euro talep etmekteler. Tur şirketlerine ise 60 euro civarında verip rahat bir yolculuk geçirebilirsiniz.

Yorumlar

İNSAN ARA BUL https://insanarabul.com.tr/
18 Tem 2024, Perşembe - 12:48
WEBSITE FOR EVERYTHING ABOUT ANDORRA ANDORRA İLE İLGİLİ HER ŞEY İÇİN WEB SİTESİ https://insanarabul.com.tr/ara?q=ANDORRA# ORDA YAŞAM İÇİN GEREKLİ HER ŞEY AYRICA https://www.exteriors.ad/ca/ DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI SİTESİ https://www.immigracio.ad/ca/ Göçmenlik Bürolarının İnternet adresi