Abu Dabi İslam kurallarının hüküm sürdüğü bir ülke olduğundan dolayı alkol tüketimi konusunda belirli kısıtlamalar vardır. Ancak bu kısıtlamalar gece hayatının oldukça renkli olduğu gerçeğini değiştirmez. Sokakta ya da halka açık mekanlarda alkol tüketmezseniz Abu Dabi’de alkol ile ilgili bir sıkıntı yaşamayacaksınızdır. Gece kulüplerinde, barlarda ve restoranlarda istediğiniz gibi zaman geçirebilirsiniz. Orta Doğu’nun parti destinasyonu olarak bilinen Abu Dabi, renkli gece kulüplerinden konsept barlara, canlı müzik sahnelerine kadar birçok eğlence seçeneği sunuyor.

Şehrin en meşhur barlarından McGettingan’s Abu Dhabi hem yerellerin hem de turistlerin yoğun ilgisini çekiyor. İrlanda kökenli barda farklı tarz kokteyler ve konsept gecelere ve canlı müzik aktivitelerine rastlamak mümkün. Bar, Al Raha Beach Hotel & Resort içerisinde bulunuyor.

Caviar Bar, Emirates Sarayı içerisinde bulunuyor. Sunduğu kaliteli şampanya menüsü ve şık atmosferi ile Abu Dabi’nin büyüleyici mekanlarından biri.

Cooper’s Bar & Restaurant, şehirdeki en meşhur İngiliz işletmelerinden biri. Lezzetli yiyecekler yiyebileceğiniz gibi farklı kokteyler denemek için de gidebilirsiniz. Özellikle kadınlar gecesi, quiz gecesi gibi farklı konseptli geceleri ilgi çekici oluyor.

Burlesque Restaurant & Lounge, canlı müzik için şehrin en şık restoranları arasındadır. Dünya mutfaklarından farklı lezzetlerin sunulduğu restoranda canlı renklerle büyüleyici bir atmosfer yaratılmış. Yas Marinası’nın muhteşem manzarasını sunan dans pisti de mekanın en dikkat çekici özelliklerinden biri. Mekan Ferrari Dünyası’nın yanında bulunuyor.

Güney Amerika müziklerine ve dans performanslarına ilginiz varsa Chamas doğru adres olacaktır. Güney Amerika’nın en güzel lezzetlerinin yanında mekanın mimarisi ve müzikler de ilgi çekici.

Jazz Bar and Dining, Abu Dabi’de caz müzik dinlemek için en iyi seçeneklerden biri. 7 kişilik bir caz grubunun sahne aldığı mekanda farklı kokteyler ve yemekler denenebilir. Şehrin merkezinde Corniche üzerinde bulunuyor.

Bar ve restoranların yanında şehirde gecenin ilerleyen saatlerine kadar hareketli olan gece kulüpleri de bulunuyor. Sax Club, şehrin en popüler gece kulüplerinden biri. Le Royal Meridien içerisinde bulunan kulüpte ünlü DJ’ler sahne alıyor. Her daim hareketli olan kulübün konsept gecelerinden Lebanese Weekend kulübün en kalabalık olduğu zamanlardan biri.

Lokasyon Sayfasında Detayı Göster
Kapalı