Bir ara vermeye mi ihtiyacınız var, La Mer’e gidin. Amaçsızca muhteşem plajında uzanın ve aile boyu kabinlerde keyif çatın. Dubai’ye gelmişken muhteşem altın plajlardan faydalanmadan dönmek olmaz. Maceracı ruhlar için su parkı, sörf ya da alışveriş meraklıları için harika mağazalar, film tutkunları için sinema, Dubai yemeklerinden tatmak için gurme restoranlar, çocuklar için oyun alanları La Mer’de ne ararsanız var.

Özellikle çocuklu aileler için son derece uygun olan La Mer, şehrin en favori plajlarından biridir ve şanslı ziyaretçilerine güneş, deniz ve outdoor (açık hava) aktiviteleri sunar. Dubai’ye gelmişken, palmiye ağaçlarıyla süslü bir plajda dinlenmek, yemek yemek ve alışveriş yapmak gibisi olamaz herhalde. Pearl Jumeira ile Jumeira Bay  arasına sıkışmış olan La Mer, şehrin silueti ve Arabistan Körfezi manzarası ile şenleniyor.

Sanat severlerin minimalist ve modern dizaynını seveceği La Mer’de bulunan Laguna Su Parkı da çocuklu aileler için paha biçilemez bir aktivitedir. Tam bir rahatlama için La Mer’in altın plajları sizi çağırıyor.

Adres:La Mer, Dubai, Birleşik Arap Emirlikler

Ziyaret Bilgileri:Satış yapan mağazalar Pazardan Çarşambaya: 10.00 – 22.00, Perşembeden Cumartesiye: 10.00 – 24.00, Restoran ve Kafeler Pazardan Cumartesiye: 10.00 – 24.00 saatleri arasında gezilebiliyor.

Yol Tarifi:Jumairah Camii’sinden 23 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Taksi ile şehir merkezinden yazacağı para: 13 AED (Yaklaşık 3,5 Euro) Toplu Taşıma Seçenekleri: RTA otobüsleri 9 ve 88  numara.

Yakın Yerler: Etihad Müzesi, Al Boom Diving