Aqua Club Dolphin

Aqua Dolphin, İstanbul‘un Esenyurt ilçesinde yer alan ve 7’den 77’ye herkesin kendine göre bir eğlence alanı bulabileceği bir su parkı. Buraya gittiğinizde çeşitli su kaydıraklarında heyecan ve adrenalini doruklarda yaşayabilirsiniz. Farklı havuz derinliklerine ve konseptlere sahip olan bu parkta çocuklar için eğlenceli ve daha sığ havuzlu alanlar da bulunuyor. Eğer İstanbul’dan uzaklaşamıyorsanız, bunaltıcı sıcaklardan kurtulmak için Aqua Dolphin’i tercih edebilirsiniz. Sürekli gitmek isterseniz yıllık abonelik imkânlarının bulunduğunu da belirtelim. İstanbul’un en büyük su parkı olma unvanına sahip Aqua Dolphin, yaz sezonlarında konser ve eğlence aktiviteleri de düzenliyor. Ayrıca burada düğün, nişan, sünnet ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlar da yapılabiliyor.

Aqua Dolphin Kaydıraklar

Aqua Dolphin’de eğlenceli zaman geçirebileceğiniz farklı kaydıraklar yer alıyor. Kimisi dik, kimisi döner ya da dalgalı hâlde olan kaydıraklar renkleri ve yükseklikleriyle de ilgi çekici. Ayrıca kaydırakların çok şeritli ve üzeri kapalı olanları da bulunuyor. Su parkına gittiğinizde karşılaşacağınız kaydıraklar arasında king kobra, Aqua Dolphin roket, siyah ve mavi anakonda, kamikaze, multi slide, tsunami, black hole, twister, space hole ve çocuklar için çeşitli kaydıraklar yer alıyor. Her biri birbirinden heyecan verici ünitelerde önce hangisinden kayacağınızı düşünürken bulabilirsiniz kendinizi. Yüksekliklerinden dolayı korkacak olursanız, ilk kayıştan sonra tedirginliğin yerini keyif ve heyecan aldığını göreceksiniz.

Aqua Dolphin Yemek

Aqua Dolphin’e gidecek olursanız içeriye yiyecek ve içecek sokamıyorsunuz. Ancak içeride yemek alternatifi için farklı restoranlar bulunuyor. Genellikle fast food ve soğuk içeceğin yanı sıra Türk ve dünya mutfağından alternatifler de sunan mekanlar, konsept olarak su parkıyla uyum içindeler. Yemek yiyebileceğiniz yerler arasında aile mangalı, bar, restoran, gemi bar, restoran bar, fast food, pizza ve dondurma seçenekleri bulunuyor. 

Aqua Dolphin Fiyat ve Ziyaret Saatleri

Aqua Dolphin’in giriş fiyatları, tek gün olarak girişler ve sezonluk üyelikler olarak değişiyor. 0-4 yaş için ise ücret alınmıyor.
Günlük girişler:
Kadın: 60, pazarları 70
Erkek: 70, pazarları 80
5- 12 yaş arası çocuk: 35, pazarları 40
Ziyaret Saatleri: Hafta içi ve hafta sonu 09:00-19:00
* Fiyatlar Eylül 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Aqua Dolphin  İletişim

Adres: Esenkent Mahallesi, Cemalpaşa Cad., Bahçeşehir Girişi, 34517 Esenyurt/İstanbul
Telefon: (0212) 672 61 61
Web: www.aquaclubdolphin.com

Aqua Dolphin  Ulaşım

Servis: Aqua Dolphin’e gitmek için her sabah İstanbul’un farklı noktalarından kalkan servisleri tercih edebilirsiniz. Sabah 9 ile 10 arasındaki saatlerde Mecidiyeköy, Güneşli, Taksim, Gaziosmanpaşa, Fatih, Bayrampaşa, Küçükköy, Beylikdüzü, Zeytinburnu, Fatih, Bayrampaşa, Bahçelievler, Ataköy, Avcılar, Başakşehir, Esenler, Ümraniye, Kadıköy, Kozyatağı ve Altunizade gibi noktalardan misafir transferi yapılıyor. Günlük giriş yapacak ziyaretçiler için ücretsiz olan servislerden, yıllık üyeler için ücret talep ediliyor. Avrupa ve Anadolu yakasındaki kalkış noktaları ve saatleri için Aqua Dolphin’in web sitesini ziyaret edebilirsiniz ya da 0 534 746 02 00 numarasından bilgi alabilirsiniz. Aqua Dolphin’den de her gün 17:55’te dönüş seferi olduğunu belirtelim.

Otobüs: 76D Taksim – Bahçeşehir, 76E Taksim – Bahçeşehir, E57 Bakırköy – Bahçeşehir, E58 Mecidiyeköy – Bahçeşehir, 146 Bakırköy – Bahçeşehir, 146T Yenikapı – Bahçeşehir otobüslerini kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs: Avcılar metrobüs durağının ordan kalkan Avcılar – Bahçeşehir dolmuşlarını veya Sefaköy metrobüs durağından kalkan Sefaköy – Küçükçekmece – Bahçeşehir dolmuşlarını tercih edebilirsiniz.