İsfanbul Eğlence ve Yaşam Merkezi

İsfanbul Eğlence ve Yaşam Merkezi, Türkiye’de inşa edilmiş ilk temalı parktır. İstanbul‘un Eyüp ve Gaziosmanpaşa ilçelerinde yer alan tema park, 7’den 77’ye herkese eğlence vadeden bir mekan olarak hizmet veriyor. İçerisinde bulunan sinema, gösteri ve eğlence merkezi, alışveriş caddesi, restoranlar ve etkinlik üniteleriyle pek çok aktiviteye zaman ayırabileceğiniz İsfanbul'a ister tek başınıza ister ailenizle giderek heyecanlı ve keyif dolu bir gün geçirebilirsiniz.

İsfanbul Eğlence ve Yaşam Merkezi  Neler Yapılır?

İsfanbul'a gittiğiniz zaman günün nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz. Eğer çocuklarınızla gittiyseniz bazı anlarda onları unutup kendi çocukluğunuzu çılgınca yaşayabilirsiniz. Eğlenirken kendinizi kaybedeceğiniz tema parkta ilginizi çekebilecek pek çok eğlence ünitesi bulunuyor.
İsfanbul lunapark, alışveriş caddesi ve oteli bir arada bulmanızı sağlıyor.

Zıpzıp Kanguru, Minik Pedallar, Sihirli Oda, Angry Birds çılgın yolculuk, Cartoon Network sahnesi, atlı arınca, çarpışan arabalar, bulut ekspresi, cesur sürücüler, gelin oynayalım, jet ski, kahraman itfaiyeciler, küçük madenciler, minik kaşifler, mini kule, neşeli çiftlik ve uçan çocuklar gibi üniteler çocuklara hitap ediyor.

Fakat etkinlik araçları bunlarla da sınırlı kalmıyor. İçeride yetişkinlerin de eğlenebileceği Nefeskesen, Fatih’in rüyası, İstanbul’un sırları, 360, Adalet Kulesi, Çılgın Nehir, Saray Salıncağı, Maceraperest, Safari Tüneli ve Viking gibi üniteler yer alıyor.
Ayrıca içerisinde barındırdığı avm her şeyi bulabileceğiniz bir yer olarak karşınıza çıkıyor. Burada çocuklarınız eğlenirken sizler de hem gezip hem de alışveriş yapabilirsiniz.

Restoranlarda bir şeyler yiyip kahve ve tatlı eşliğinde ortamın tadını çıkarabilirsiniz. İsfanbul'a gittiğiniz zaman bowling oynayıp Cinemaximum bölümünde güncel filmleri takip edebileceğinizi de hatırlatalım. Tema park içinde ayrıca emanet dolapları, Wi-Fi hizmeti, soğuk içecek dolapları, fotoğraf hizmeti, sulu ünitelerden sonra kullanabileceğiniz kurutma makineleri de bulunuyor.

VİALAND

İsfanbul Giriş Ücreti

Günlük Bilet: 169 TL

Yes Club: 399 TL

Kurumsal satışlar için internet sitesinde bulunan formu doldurarak fiyat alabiliyorsunuz. Ayrıca internet biletlerinde dönemsel olarak indirim uygulanabiliyor. Kampanya sitelerini de takip etmekte fayda var.
* Fiyatlar Temmuz 2020 tarihinde güncellenmiştir.

İsfanbul Doğum Günü ve Özel Etkinlikler

İsfanbul'da doğum günü ve özel etkinlikler için kutlamalar organize edebiliyorsunuz. Katılım sayısı, etkinlik saati ve menü değişikliğine göre farklı fiyatlandırmalar bulunuyor. Çocuğunuzun unutulmaz bir doğum günü geçirmesi ve sınırsız eğlence şansına sahip olması için İsfanbul ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bu etkinlikler için  0212 600 01 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Ayrıca İsfanbul,  1 Nisan 2016 tarihinde geçtiği bir uygulamayla paket olarak alınan doğum günü organizasyonlarında doğum günü çocuğu ve beraberindeki 4 kişiye ücretsiz geçiş imkanı sağlıyor. Paketler 1 saat üzerinden hesaplanıyor ve katılımcı sayısı 10 kişiye ve 15 kişiye kadar olmak üzere iki farklı grupta değerlendiriliyor.

Paket içerisinde katılımcılara yemek, içecek, şekerleme, pasta servisi, maskotla eğlence, fotoğraf hizmeti ve bazı paketlerde misafirlere hediye paketleri de bulunuyor.

Vega doğum günü paketi menü: 1 saat 10 kişi için menü: yengeç burger, patlamış mısır, pamuk şeker, meşrubat

Viking doğum günü paketi: 1 saat 15 kişi için menü: peynirli ve karışık pizza, patates tava, patlamış mısır, pamuk şeker, meşrubat.

Kaptan Gaga doğum günü paketi: 1 saat 15 kişi için menü: sosisli karışık tabak, patlamış mısır, pamuk şeker, meşrubat.

VİALAND

İsfanbul İletişim

Çağrı Merkezi: 0850 210 85 63
Adres: Yeşilpınar Mahallesi, Şehit Metin Kaya Sok No:11 34065 Eyüp/İstanbul
Tel: 0212 600 01 00
Fax: 0212 600 01 28

İsfanbul Çalışma Saatleri


İsfanbul Tema Park:
Hafta İçi: Açılış 11:00 – Kapanış 19:00
Hafta Sonu: Açılış 11:00 –Kapanış 20:00

İsfanbul Ulaşım

Otobüs: Otobüsle ulaşım için 49A Akşemsettin- Şişli, 39 Akşemsettin- Aksaray, 47L Binevler- Maslak, 47 E Binevler- Eminönü, 49K Karadolap- Şişli, 49Y Yeşilpınar-Şişli, 49T Yeşilpınar- Taksim, 47 Yeşilpınar- Eminönü, 39Y Yeşilpınar- Vezneciler, 39D Yeşilpınar-Yenikapı, 39O Yeşilpınar- Otogar, 49G Yunusemre-Şişli hat numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

Otomobil: Tema park Tem ve e5’in yanında bulunduğu için otomobil ile gidecek olursanız kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bayrampaşa levhalarını takip ederek kolayca varabilirsiniz. Araçla ulaşım Sirkeci’den 10 dakika, Şişli ve Taksim’den 15 dakika ve Levent’ten yaklaşık 20 dakika sürecektir.