Kemer’de Gece Hayatı 

Aura_disco.jpg

Akdeniz Bölgesi’nin en fazla tercih edilen tatil beldelerinden biri olan Kemer koyları, doğası ve tarihî güzelliklerinin yanı sıra gece hayatı ile de öne çıkmaktadır. Hareketli ve canlı gece hayatı sayesinde yaz aylarında binlerce turistin tercih ettiği Kemer dünya çapında gece kulüplerine sahiptir. Deniz kenarındaki bar ve kafeler de gece geç saatlere kadar açıktır. Canlı müzik mekânları ve karaoke barları ile Kemer gece hayatı oldukça keyiflidir. Gündüz birbirinden güzel koylarda denizin tadını çıkardıktan sonra gece müzik eşliğinde eğlenebilir ve sosyalleşebilirsiniz.

Aura Club Kemer’in en ünlü gece kulüplerinden biridir. 2002 yılından bu yana Kemer gece hayatına yön veren mekân 3.000 kişilik kapasiteye sahiptir. Dünyaca ünlü DJ’lerin performansları ile eğlenebileceğiniz Aura Club’ta sabahın ilk ışıklarına kadar dans edebilirsiniz. Kemer gece hayatına yön veren mekânlardan biri de Club Inferno’dur. Işık ve dans gösterileri ile birlikte köpük partilerinin düzenlendiği mekânda müziğin tadını çıkarabilirsiniz. Moonlight Burlesque şovlar ve DJ performansları ile adından söz ettiren gece kulüpleri arasındadır. Yaz aylarında hem yerli hem de yabancı turistlerin akınına uğrayan mekânda arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Klub Kristall Kemer’de eğlencenin hız kesmeden devam ettiği mekânlardandır. Deniz kenarında bulunan kulüpte popüler parçalar eşliğinde dans edebilir, içkinizi yudumlayabilirsiniz.

Büyük gece kulüplerinin yanı sıra Barlar Sokağı olarak bilinen cadde üzerinde gidebileceğiniz birçok bar da mevcuttur. Leon RestaurantBar, Dione Beach Bar, Club Marko Polo BeachBar ve Vegas Bar akşam içki içip arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz samimi eğlence mekânlarındandır. Kemer gecelerinde karaoke barlar da oldukça popülerdir. Barby Karaoke Bar’da sevdiklerinize müzik performansınızı sergileyebilir, eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.