Olimpos’ta Gece Hayatı 

olympos_geceleri.jpg

Yeşilliği ve doğallığı ile insanı büyüleyen bir tatil beldesi olan Olimpos’ta Bodrum, Çeşme, ve Marmaris’te yaşayabileceğiniz tarzda bir gece hayatı pek mümkün olmasa da beldede eğlenebileceğiniz barlar mevcuttur. Olimpos’un hareketli bir gece hayatı yerine kafa dinlemek ve huzur bulmak isteyenlerin tercih ettiği bir belde olması ve doğa ile iç içe yapısı nedeniyle akşamları sakinlik hâkimdir.

Kendine has müzik tarzları ve ambiyansları ile Olimpos barlarını daha çok gençler tercih etmektedir. Kadir Ağaç Evleri içerisinde yer alan Öküz Bar Olimpos’ta gece hayatı denince akla gelen ilk adreslerden biridir. 00.00’dan sonra sınırsız müzik eşliğinde eğlenebileceğiniz ve içkinizi yudumlayabileceğiniz mekânda DJperformansları da göz doldurmaktadır. Sakinlikten sıkıldıysanız ve canınız dans etmek istiyorsa Öküz Bar gece 03.00’ekadar hizmet vermektedir. Olimpos barlarından bir diğeri olan Hangar Kadir Ağaç Evleri ikinci eğlence mekânıdır. Öküz Bar’a göre daha sakin ortamı ile orta yaş ve üzerindeki kişiler tarafından tercih edilen Hangar’da yemek sonrası kokteylinizi sipariş vererek canlı müzik eşliğinde gece 00.00’a kadar arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

Orange Bar gece ışıklar içerisinde eğlencenin tadını çıkarabileceğiniz ve profesyonel DJ’lerin müzikleri ile gece yarısında kadar eğlenebileceğiniz bir diğer mekândır. Sık sık konserlerin düzenlenmesi ile Olimpos gece hayatında önemli bir yere sahip olan Orange Bar’a plaja giden yol üzerinden ulaşabilirsiniz. Canlı müzik eşliğinde sosyalleşebileceğiniz mekânlardan bir diğeri ise Cafe Kaktüs’tür. Otantik bahçesinde içkinizi içerken Sütlü Kakao grubunun parçaları eşliğinde akşamınıza keyif katabilirsiniz. Canlı müzik grupları ile adından söz ettiren Eski Yeni Bar Olimpos’ta gençlerin uğrak mekânları arasındadır. Divasa TürküBarOlimpos’un tek türkü barı olarak öne çıkmaktadır. Her akşam canlı müzik eşliğinde misafirlerini ağırlayan Divasa Türkü Bar’ı Olimpos’ta farklı bir akşam geçirmek için tercih edebilirsiniz. Olimpos gece hayatı size yeterli gelmediyse yaklaşık yarım saat uzaklıkta bulunan Kemer barlarına gidebilir, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlencenin devam ettiği Antalya diskolarına uğrayabilirsiniz.

Olimpos’ta çadırda veya karavanda kalıyorsanız akşamları arkadaşlarınızla keyifli sohbetler edip doğanın melodisine kulak verebilir, cırcır böcekleri eşliğinde ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Akşamları sahile indiğinizde özellikle yaz aylarında kalabalık bir ortamla karşılaşmanız mümkün. Sıcak bir arkadaş ortamının bulunduğu Olimpos’ta kolayca diğer insanlarla kaynaşabilir, hep birlikte şarkılar söyleyerek eğlenebilirsiniz. Olimpos‘ta konaklama süreniz boyunca gündüzü kadar gecesinin de ne kadar keyifli olduğunu fark ederek yolunuzu bir kez daha buraya düşürmek isteyeceksiniz.