Kendi İçeriğini Kendi Pazarlamak İsteyenler İçin: FullSepp

Full self publishing kavramının kısaltmasının bir yansıması olarak karşımıza çıkan FullSepp bir yazarın kendi eserini kendisinin pazarlamasına olanak tanıyan bir platformdur. Twitter, Facebook, Medium, Wattpad, Wordpress (Bloglar), Amazon, Sahibinden, Shutterstock, Biletix, Upwork vs. pek çok firmanın tek bir arayüzde toplanmasını sağlayan FullSepp’i sosyal medya ve marketplace’i harmanlayan bir platform olarak da yorumlamak mümkündür. Siteden gelir elde etmek isteyen kullanıcılar yazı yazabilir veya fotoğraf paylaşabilir, paylaştıklarının reklam görüntülenmelerinden de yüzde 70 gelir elde edebilir. Hatta kullanıcı örneğin bir fotoğraf yüklediğinde fotoğrafı başkası tarafından kullanılırsa ekstra reklam geliri de elde edebilir.

FullSepp aynı zamanda yayınevleri için de oldukça işlevsel bir platformdur. Örneğin yazar ve yayınevi anlaşarak kitabı FullSepp üzerine yükleyebilir ve internet üzerindeki okunmalardan elde ettikleri gelirleri bölüşebilir.

1

FullSepp’in Avantajları Nelerdir?

  • E-kitap ve sesli kitap satışlarınızdan yüzde 95 gelir elde edebilirsiniz.
  • Paylaştığınız fotoğrafların görüntülenmelerinden yüzde 70 gelir elde edebilirsiniz.
  • Blog yazılarınızdan, öykülerinizden, haber yazılarınızdan içlerindeki reklamlar sayesinde yüzde 70 gelir elde edebilirsiniz.
  • Albüm ve okuma listesi oluşturup içindeki reklamların görüntülenmelerinden yüzde 70 gelir elde edebilirsiniz.
  • Etkinlik oluşturup biletlerini satabilir ve bilet satışlarından yüzde 95 gelir elde edebilirsiniz.
  • FullSepp’i tanıdıklarınıza önerdiğinizde onların platformdaki yıllık gelirlerinin yüzde 10’unu kazanabilirsiniz.

Gezginler İçin FullSepp

Eğer seyahat etmekten çok keyif alıyorsanız ve gezdiğiniz yerlerle ilgili içerikler hazırlamak hoşunuza gidiyorsa siz de FullSepp’i oldukça işlevsel bir şekilde kullanabilirsiniz. Şöyle ki corona nedeniyle neredeyse hepimizin eve kapandığı bugünlerde seyahat yazılarınızı FullSepp’te yayınlayabilir, yazılarınızın okunmalarından gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

FullSepp’i keşfetmek için linke tıklayın.