Google+

Arama formu

Anaheim, Kaliforniya eyaletinin en kalabalık 10. şehridir. Anaheim, tema...
Devamı oku
Kaliforniya eyaletinin en kalabalık 10. şehri olan Anaheim, tema...
Devamı oku
Yerel Saat - : - / -
Kur Farkı 1 USD = 0.00
Priz Tipi Type B100-125V-15 A
Hava Durumu -- ℃
Yıllık Ortalama Sıcaklık
Oca 0℃
Şub 0℃
Mar 0℃
Nis 0℃
May 0℃
Haz 0℃
Tem 0℃
Ağu 0℃
Eyl 0℃
Eki 0℃
Kas 0℃
Ara 0℃

Anaheim'da Nerede Kalınır?

Anaheim, Kaliforniya eyaletinin en kalabalık 10. şehridir. Anaheim, tema parkları, spor takımları ve Anaheim Kongre merkezine ev sahipliği yapmaktadır. Günde ortalama 30.000 ziyaretçi alan Anaheim, ayda ortalama 1.000 etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Yakınında 4 havaalanı olan Anaheim'a seyahat etmek de oldukça kolay. Anaheim'da yapacak şeyler de bir o kadar çok, 250 butiği, 30 restoranı ile ziyaretçilerini bekliyor. Siz de burayı ziyaret ettiğinizde ünlü dünya markalarından alışveriş yapabilir, “dünyadaki en mutlu yer” Disneyland'a gidebilirsiniz. Tabii bu şehre bir gezi planlamak istediğinizde seçenekler karşısında şaşkına dönebilirsiniz ama biz, mutlaka yapılması gereken şeyleri sizlerle paylaşacağız. Mutlaka harika restoranları ziyaret etmelisiniz, tabii yemek vaktine kadar Flightdeck simülasyonu, 11 yaşın üzerindeki pilotlarını beklerken, Angels ve Ducks takımları da, seyircilerinin biralarını kapıp gelmesini bekliyor.


Anaheim'da Nerede Kalınır?
 

İpucu: Otellerde seyahatinizden iki veya üç ay öncesinde rezervasyon yaparsanız çok daha uygun fiyatlara yer bulabilirsiniz. Ayrıca Anaheim otel fırsatlarını buradan görebilirsiniz.

Booking.com

Anaheim Otelleri

Kaliforniya eyaletinin en kalabalık 10. şehri olan Anaheim, tema parkları, spor takımları ve Anaheim Kongre Merkezi’ne ev sahipliği yapmasıyla tanınıyor. Çevrede bu şehre yakın 4 farklı havalimanı, yüzlerce butiği onlarca restoranı ile bu eğlence şehrin kapısı ziyaretçilere daima açık. Sürekli güneşli ve sıcak Anaheim'da kalırken, tema parklarının tadını çıkarabilir, çevrede günlük turlara çıkabilirsiniz. Eğlence parklarıyla ünlü olduğu kadar aynı zamanda Kaliforniya'da yaşanmak için en çok tercih edilen şehirlerden biri olan Anaheim genç - yaşlı ev sahipleriyle oldukça renkli ve canlı bir nüfusu da barındırıyor. Burada Anaheim'in en eski bölgesi olan The Colony'i ziyaret edebilirsiniz, Southwest bölgesinde Disneyland'a gidebilirsiniz; Southeast'te de harika koylar ziyaretçilerini bekliyor. Anaheim'da daima yapacak bir şey var ve her şey her zaman eğlenceli.


Anaheim Otelleri
 

Yüzlerce kişinin yararlandığı ve en uygun alternatifleri sunan Anaheim otelleri rehberimizin devamını okumak için tıklayın.