Google+

Arama formu

Belize Şehri

Orta Amerika’da yer alan Belize ülkesindeki Belize Şehri, ülkenin en...
Devamı oku
Belize Şehri Belize ülkesinin hem finans merkezi hem de ana liman...
Devamı oku
Yerel Saat - : - / -
Kur Farkı 1 BZD = 0.00
Priz Tipi Type F250V-16 A
Hava Durumu -- ℃
Yıllık Ortalama Sıcaklık
Oca 23℃
Şub 24℃
Mar 26℃
Nis 27℃
May 28℃
Haz 28℃
Tem 28℃
Ağu 28℃
Eyl 27℃
Eki 26℃
Kas 25℃
Ara 24℃

Belize Şehri Otelleri

Belize Şehri Belize ülkesinin hem finans merkezi hem de ana liman bölgesidir. Tropikal iklimin hâkim olduğu bu şehir yıl boyunca çok fazla yağış almaktadır. Kış aylarında ise kasırgalar ve güçlü fırtınalardan dolayı şehir zaman zaman hasar alabilmektedir. Yağış oranının daha az olduğu ve daha keyifli bir tatil geçirebilmeniz için Belize şehrine aralık - nisan ayları arasında gidilmesi önerilir.


Belize Şehri Otelleri
 

Aktarmalı yolculuklarla Belize Şehri’ne ulaşabilirsiniz ve kısa süreli tatillerinizi keyifli ve eşsiz deneyimlerle değerlendirebilirsiniz. Yine de hatırlatmakta fayda var, farklı dillerin bir arada yaşadığı bu şehir, son yıllarda daha çok gelişmiş ve ülkenin daha yoğun bir nüfusuna sahip olsa bile şehrin merkezi bölge dışındaki yerleri güvenli olmayabilir. Yüzlerce kişinin yararlandığı ve en uygun alternatifleri sunan Belize Şehri otelleri rehberimizin devamını okumak için tıklayın.

Belize Şehri'nde Nerede Kalınır?

Orta Amerika’da yer alan Belize ülkesindeki Belize Şehri, ülkenin en kalabalık şehridir. Kültürel anlamda çok zengin olmayan şehir, ülkenin finansal merkezidir.
 

Belize Şehri'nde Nerede Kalınır?
 

İpucu: Otellerde seyahatinizden iki veya üç ay öncesinde rezervasyon yaparsanız çok daha uygun fiyatlara yer bulabilirsiniz. Ayrıca Belize Şehri otel fırsatlarını buradan görebilirsiniz. 

Booking.com

Belize Vizesi

  • Diplomatik, hususi, hizmet ve umuma mahsus pasaport hamili Türk vatandaşları Belize’ye girişte vizeden muaftırlar.