Google+

Arama formu

Birmingham

Sanat merkezi olan Birmingham, alışveriş seçenekleri, gece hayatı,...
Devamı oku
İngiltere’nin ikinci en büyük şehri olan Birmingham, harika mimarisinden...
Devamı oku
Yerel Saat - : - / -
Kur Farkı 1 GBP = 0.00
Priz Tipi Type F250V-16 A
Hava Durumu -- ℃
Yıllık Ortalama Sıcaklık
Oca 0℃
Şub 0℃
Mar 0℃
Nis 0℃
May 0℃
Haz 0℃
Tem 0℃
Ağu 0℃
Eyl 0℃
Eki 0℃
Kas 0℃
Ara 0℃

Birmingham'da Nerede Kalınır?

Sanat merkezi olan Birmingham, alışveriş seçenekleri, gece hayatı, müzeleri ile ünlüdür. İngiltere’nin ikinci en büyük şehri olan Birmingham aynı zamanda ikinci en kalabalık şehridir. Yılda milyonlarca turist ağırlayan Birmingham, birçok otel seçeneği sunar. Şehir merkezi başta olmak üzere birçok bölgeye yayılan oteller size kaliteli ve iyi hizmet verir. Her bütçede lüks otel, hostel veya butik otel bulabileceğiniz Birmingham’da özellikle şehir merkezinde kalmak daha çok tercih edilir ve daha avantajlıdır.


Birmingham'da Nerede Kalınır?
 

İpucu: Otellerde seyahatinizden iki veya üç ay öncesinde rezervasyon yaparsanız çok daha uygun fiyatlara yer bulabilirsiniz. Ayrıca Birmingham otel fırsatlarını buradan görebilirsiniz. 

Booking.com

Birmingham Otelleri

İngiltere’nin ikinci en büyük şehri olan Birmingham, harika mimarisinden kanallarına, çok ünlü kütüphanelerinde çikolata fabrikasına kadar çok çeşitli imkanlara sahip bir metropol şehirdir. Rea Nehri etrafına kurulan şehir aynı zamanda İngiltere’nin nüfusu en yüksek ikinci şehridir.


Birmingham Otelleri
 

Yılda ortalama 33 milyon turisti ağırlayan bu şehirde, kalacağınız oteli de dikkatli seçmelisiniz. Oteller genellikle hem turizm hem de iş merkezlerinin yoğun olduğu şehir merkezinde toplanmıştır ancak hemen her bölgede aradığınız bütçede bir otel bulabilirsiniz. Birmingham farklı bütçeler ve farklı kriterlerde birçok otel seçeneği sunar. Yüzlerce kişinin yararlandığı ve en uygun alternatifleri sunan Birmingham otelleri rehberimizin devamını okumak için tıklayın.