Google+

Arama formu

Moskova’ya Nasıl Gidilir?

Moskova şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Otel yerine ev kiralamak isterseniz Homestay Staraya Moskva, Kvart-Hotel Paveletskiy, Homestay on Shmitovsky Proyezd güzel bir seçim olacaktır. Bunlardan en iyileri Apartment Na Avtozavodskoy, Balmont Apartments Park Kultury, Apartment On Oktyabrsky. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Apartment Allinrent Voykovskaya, Maxima Zarya Hotel, Business Brusnika Apartments Sokol gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz Hostel Dominus, LEN Inn Hostel, Lublino Hostel tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Moskova aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Moskova’ya Nasıl Gidilir?
 


Moskova Turları

Moskova’ya ulaşım ülkemizden 3 saatlik bir yolculuk ile aktarmasız olarak gerçekleştirilebilir. İsterseniz haftanın 3 günü aktarmasız, 2 saat 50 dakika süren uçuşlarla Domodedova Havaalanı’na iniş yapabilirsiniz.

Moskova’da 3 tane uluslararası havaalanı bulunmaktadır. Atatürk Havaalanı’ndan Vnukova ve Sheremetyevo Havaalanı’na haftanın her günü 3 saat 5 dakika süren uçuşlar gerçekleştirilebilir.