Google+

Arama formu

Salt Lake City'de Nerede Kalınır?
Amerika Birleşik Devletleri’nin Utah eyaletinin kalbi olan Salt Lake...
Devamı oku
Salt Lake City Otelleri
Amerika Birleşik Devletleri'nin Utah eyaletinin başkenti olan Salt Lake...
Devamı oku
Yerel Saat - : - / -
Kur Farkı 1 USD = 0.00
Priz Tipi Type B100-125V-15 A
Hava Durumu -- ℃
Yıllık Ortalama Sıcaklık
Oca 0℃
Şub 0℃
Mar 0℃
Nis 0℃
May 0℃
Haz 0℃
Tem 0℃
Ağu 0℃
Eyl 0℃
Eki 0℃
Kas 0℃
Ara 0℃

Salt Lake City'de Nerede Kalınır?

Amerika Birleşik Devletleri’nin Utah eyaletinin kalbi olan Salt Lake City daima capcanlı. Dağları, gölleriyle doğanın içinde olmasına rağmen aynı oranda kentleşmiş olan Salt Lake City'de yapacak birçok şey var. Buraya ziyarete geldiğiniz zaman kayak merkezlerine gidebilir, ulusal parklarda gezebilirsiniz. Mimarî tarzına bayılacağınız sokaklar boyunca dolaşabileceğiniz, sanat galerileri gezebileceğiniz, dağ havasını içine çekebileceğiniz bu doğa kenti, aynı zamanda geniş tarihiyle de meraklı ziyaretçilerini bekliyor.


Salt Lake City'de Nerede Kalınır?
 

İpucu: Otellerde seyahatinizden iki veya üç ay öncesinde rezervasyon yaparsanız çok daha uygun fiyatlara yer bulabilirsiniz. Ayrıca Salt Lake City otel fırsatlarını buradan görebilirsiniz.

Salt Lake City Otelleri

Amerika Birleşik Devletleri'nin Utah eyaletinin başkenti olan Salt Lake City, büyük tuz gölü ve karla kaplı tepelerle çevrilidir. 4 hektarlık büyük tapınak meydanında 19. yüzyıldan kalma Salt Lake Tapınağı ve Neogotik toplantı salonu bulunuyor. Büyük şehirseverleri de doğa âşıklarını da birarada ağırlayabilecek bir şehir varsa o da Salt Lake City. Bu şehirde Amerikan tarihinden dünya mutfağına kadar her şeyi bulabilirsiniz. ABD'nin en az bira tüketen şehri olması sayesinde sayısız birahaneleri olan bu ilginç şehirde kayak yapabilir, dağ tırmanışına çıkabilir, müzeleri gezebilir, gurmelere göre restoranlarda yemek yiyebilirsiniz. City Creek Alışveriş Merkezi, Hogle Hayvanat Bahçesi, Eccles Tiyatrosu’nda Broadway gösterileri, Tapınak Meydanı ve Doğal Tarih Müzesi görülmeden gelinmemesi gerekenlerden yalnızca birkaçı. Bütün bu etkinliklerde doyasıya yer alırken kendinize de zaman ayırıp dinlenmeniz için de kalabileceğiniz birçok otel, motel ve tatil evi var.


Salt Lake City Otelleri
 

Yüzlerce kişinin yararlandığı ve en uygun alternatifleri sunan Salt Lake City Otelleri otelleri rehberimizin devamını okumak için tıklayın.