Google+

Arama formu

  Santa Monica, Los Angeles'ın batısında kalan bir sahil şehridir....
Devamı oku
Los Angeles'ın batısında kalan Santa Monica, Pasifik Okyanusu'na uzanan...
Devamı oku
Yerel Saat - : - / -
Kur Farkı 1 USD = 0.00
Priz Tipi Type B100-125V-15 A
Hava Durumu -- ℃
Yıllık Ortalama Sıcaklık
Oca 0℃
Şub 0℃
Mar 0℃
Nis 0℃
May 0℃
Haz 0℃
Tem 0℃
Ağu 0℃
Eyl 0℃
Eki 0℃
Kas 0℃
Ara 0℃

Santa Monica'da Nerede Kalınır?

Santa Monica, Los Angeles'ın batısında kalan bir sahil şehridir. Sahili, Pasifik Okyanusu’na manzara sunar. Limanda Pasifik lunaparkı, carousel looff hipodromu ve akvaryum vardır. Şehir merkezi ise ziyaretçilerini bekleyen sanat galerileriyle dolu. Sakin sahil atmosferi ve büyük şehir atmosferinin birbirine karıştığı bu şehrin farklı bölgelerinde çeşitli etkinlikler sizleri bekliyor.


Santa Monica'da Nerede Kalınır?
 

İpucu: Otellerde seyahatinizden iki veya üç ay öncesinde rezervasyon yaparsanız çok daha uygun fiyatlara yer bulabilirsiniz. Ayrıca Santa Monica otel fırsatlarını buradan görebilirsiniz.

Santa Monica Otelleri

Los Angeles'ın batısında kalan Santa Monica, Pasifik Okyanusu'na uzanan bir sahil şehridir. Bu şehirde, yıl boyu hâkim olan sıcak iklim, ziyaretçilerini sıcacık bir şekilde karşılıyor. Burada eğlence merkezleri, alışveriş imkânları oldukça bol. Bunların yanısıra, sanat ve eğlence etkinliklerine katılabilir, açık havada fiziksel aktiviteler yapabilirsiniz.


Santa Monica Otelleri
 

Yüzlerce kişinin yararlandığı ve en uygun alternatifleri sunan Santa Monica otelleri rehberimizin devamını okumak için tıklayın.