Burdur’da Gece Hayatı 

Burdur’da aktif bir gece hayatı beklentiniz olmasın. Sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyenlerin tercih ettiği Burdur’da eğlence hayatı daha çok kafelerde geçmektedir. Şehir merkezinde birkaç tane bar ve gece kulübü bulunmaktadır. Lucca akşam keyifle içkinizi içip müzik dinleyebileceğiniz mekânlardan biridir. İstasyon Caddesi’nde yer alan mekânda canlı müzik performansı da düzenlenmektedir.

Burdur gecelerinde eğlence ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir diğer mekân BY People’dır. Bira-patates eşliğinde arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz mekânda hafta sonları canlı müzik eşliğinde keyifle vakit geçirebilirsiniz.

Burdur’daki en nezih alkollü mekânlardan biri de Burdur Şehir Kulübü’dür. Aileniz ile gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz mekânda canlı müzikle birlikte unutulmaz bir gece geçirebilirsiniz.

Rakı-balık için rotanızı İsmail’in Yeri Halk Plajı Restaurant’a çevirebilirsiniz. Gün batımına karşı içkinizi yudumlarken göl manzarasına karşı yemek yemeye doyamayacaksınız. Alkollü/alkolsüz içecek seçenekleri ile her kesme hitap eden Karikatür Bi Kafe Burdur’un kaliteli mekânları arasındadır. Zengin menüsüyle göz dolduran mekan arkadaş buluşmaları için de ideal adreslerden biridir. Kahveye düşkünseniz Dünya Kahveleri’ne uğrayabilir, sonrasında İstasyon Caddesi’nde kısa bir yürüyüşe çıkabilirsiniz.

Lokasyon Sayfasında Detayı Göster
Kapalı