Mardin Nerede Kalınır?

Dicle ve Fırat nehirleri arasında yer alan konumu ile Yukarı Mezopotamya’nın en eski şehirlerinden biri olan Mardin her yıl binlerce kişiyi misafir etmektedir. Dinsel dokuları ve mistik havasıyla en çok merak edilen şehirlerden biri olan Mardin’de konaklayabileceğiniz birbirinden farklı tesisler sizleri bekliyor. Şehir merkezinde yer alan beş yıldızlı otellerin yanı sıra tarihî dokusuyla kendisine hayran bırakan Eski Mardin bölgesinde yer alan konakları ve butik otelleri de tercih edebilirsiniz. Gerek şehir merkezinde gerek ilçelerde yer alan Mardin otellerinde konforlu bir tatil yapabileceğiniz gibi misafirperverlikle karşılaşacağınızı unutmayın.

Mardin’deki ilk ve tek beş yıldızlı otel olan Erdoba Elegance Midyat otellerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Ferah odaları, lezzetli yemekleri ve spa hizmeti ile öne çıkan otel toplantı salonları ile iş amaçlı gelenlere de hitap ediyor. Mardin seyahatinizi unutulmaz kılmak isterseniz Artuklu ilçesindeki Maridin Butik Otel’i tercih edebilirsiniz. Mezopotamya ovasına hakim konumu ile zaman yolculuğuna çıkacağınız otelin özel odalarını tercih ederek hayalinizdeki tatili gerçeğe dönüştürebilirsiniz. 800 yıllık tarihi ile gerçek bir kervansaray olan Artuklu Kervansarayı Mardin’de konaklamak için tercih edebileceğiniz bir diğer seçenektir. Tarihî dokuya sadık kalınarak restore edilen otel eskiye olan özleminizi gidermenize yardımcı olabilir. Mardin’in en eski yapılarından birinde konaklamak isterseniz Mardius Tarihi Konak sizin için harika bir seçim olabilir. 1500’lü yıllarda yapıldığı tahmin edilen konak eşsiz dekorasyonu ve nefis Mardin lezzetleri ile kendiniz özel hissetmeniz için hizmetinizde.

Mardin otel fiyatları sunulan hizmete, konuma ve seçtiğiniz sezona bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Dilerseniz merkezde yer alan pansiyonları tercih ederek çok daha uygun fiyatlara konaklama imkânı bulabilirsiniz. Yenişehir semtinde hizmet veren Mardin Merkez Öğretmenevi de konaklama için tercih edebileceğiniz uygun fiyatlı bir seçenektir. Yenişehir semtindeki Mardin Polisevi de konaklamaya çok fazla bütçe ayırmayanların hizmetinde olan devlet misafirhanesidir. Erken rezervasyon yaptırmanız halinde konaklamanızın daha uygun fiyatlara gelmesinin yanı sıra daha kolay yer bulabileceğiniz aklınızda bulunsun.

Lokasyon Sayfasında Detayı Göster
Kapalı