Google+

Arama formu

Şile Gece Hayatı

Şile şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Bunlardan en çok tavsiye edilenleri Violet Park Otel, Doğa Club, Kumsal Butik Otel Şile. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Dikçatı Pansiyon Şile, Şeref Hotel Şile, Hotel Grand Şile. gibi otelleri tercih edebilir ya da en yüksek indirime sahip olanları merak ediyorsanız Hotel Grand Şile, The Sıgn Şile Hotel Spa ( Ex Şile Gardens Hotel Spa), Şile Resort tesislerini incelebilirsiniz.

Şile otellerini Tatilsepeti.com üzerinden incelemek için tıklayın.
Şile otellerini Jolly Tur üzerinden incelemek için tıklayın.

Şile’de gece hayatı yaz aylarında canlılığını koruyor. “Tatil Sezonu” kapandıktan sonra bu hareketi görmek pek mümkün olmuyor. Ancak Şile’nin enfes deniz manzarasına karşı rakı-balık yapabileceğiniz meyhaneler yaz-kış açık bulunuyor. Sadece yaz veya yaz-sonu döneminde Şile’deyseniz de eğlenebileceğiniz birçok bar, pub, gece kulübü bulunuyor.

Şile Momentum By Tutal, eşsiz deniz manzarası, lezzetli kokteylleri ve profesyonel ekibiyle bu eğlence mekânlarının başında geliyor.

Eğleneceğiniz yerin güzel bir manzarası olmasını ancak biraz daha sakin olmasını arzu ediyorsanız gitmeniz gereken yer; Bibar. Limanda bulunan mekan dostlarınızla günbatımında içkinizi yudumlamak için birebir.


Şile Turları