Trabzon Gece Hayatı

trabzon_gecemanzarasi.jpg

Şehrin ortamı günün her saati insanı kendine çekmeyi başarabiliyor. Üniversite eğitimi için şehirde bulunan genç nüfusun fazlalığıyla da her daim dinamik bir şehir Trabzon. Trabzon şehir merkezinde saat 21.00’dan sonra dükkânlar kapanır, herkes evlerine dağılır. Ancak Trabzon’da gece hayatı çok aktif olmasa da keyifli zaman geçirmek ve arkadaşlarla buluşmak için birkaç yer bulunuyor.

Gece geç vakte kadar eğlenmek isteyenler genelde meydanda bulunan otellerden birinin bar bölümünde keyifle geceyi sonlandırabiliyor. Şehir merkezinde bulunan birçok otelin bar/restoran bölümü gecenin belirli saatlerine kadar eğlenmek isteyenleri ağırlıyor. Eğer Zorlu Otel’de konaklayacaksanız Zorlu Otel’in barında eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Otelin barı sadece otel misafirlerine değil herkese açık. Otel dışında yine meydanda bulunan Şişman Pub’da da bir şeyler içerek arkadaşlarınızla ya da ailenizle uzun sohbetlerle keyifli bir zaman geçirebilirsiniz.

Sahil kenarında mehtabın derinliklerine seyre dalmak ve denizin ışıltısıyla büyülenerek güzel bir akşam geçirmek isteyenleri ise Galanima’yı tercih edebilirler. Galanima’da rakı içip balık yiyerek keyifli bir akşam geçirmeniz mümkün. Canlı müziğiyle haftanın her günü coşku dolu ortama sahip Mey Bar da sizin için bir alternatif olabilir. Çalışanlarının son derece ilgili olduğu Mey Bar, kent merkezinde bulunan nezih barlardan birisidir. Maraş Caddesi üzerinde bulunan başta English Pub ve diğer mekânlarda da canlı müzik eşliğinde eğlence anlar yaşayabilir ve keyifli bir ortamın tadını çıkarabilirsiniz.

Yorumlar

07 Ağu 2022, Pazar - 19:15
Petro bar en iyisi bu full canlı müzik yeni acılmıs bir mekan en iyi eglence secenegi .. bekleriz . 😊