Kiev’de Alışveriş

slide13-big.jpg
 

Sovyet geçmişinden kurtulmak için Kiev, büyük şehirlere özgü tüm özelliklere sahip büyük alışveriş merkezleri ve süpermarket zincirleri kurmuştur. Herhangi bir süpermarketin inanılmaz bir avantajı, değerli zamanınızı korumanıza ve bir anda ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri satın almanıza olanak tanıyan bir kolaylık sağlar.

Bugün Ukrayna'nın başkenti Kiev’in çoğu merkezinde, Shevchenka Bulvarı'nda, Kreschatik Sokağı'nda, Krasnoarmeyskaya Caddesi'nde dikkat çekici bir çok hediyelik eşya dükkanı ziyaret edebilirsiniz. sahiptir. Hatıra ürünlerini satın alabileceğiniz en popüler yerlerden biri, zevkinize göre bir şeyler bulacağınızdan emin olduğunuz Andreevsky Spusk'tur.

Dünyanın en büyük başkentlerinde olduğu gibi Kiev'de de dünyanın en büyük mağazaları ve markaları vardır. Kiev alışverişinin en iyisi, harika bir ürün yelpazesi sunan muhteşem alışveriş merkezlerinden, neredeyse her şeyi satan güzel niş mağazalara kadar şehrin kalbinde yoğunlaşır.

Birçok turist, Ukrayna'dan ayrılmadan önce hediyelik eşya olarak votka şişelerine yönelir. Bu oldukça mantıklıdır, çünkü bu içecekler her zaman Slav kültürünün ünlü sembolleri olarak ele alınmıştır. Günümüzde Kiev'in pek çok alışveriş merkezi ve içki mağazasında yüksek kaliteli içecekler satın alabilirsiniz.