Google+

Arama formu

Leros Adası

Yunanistan’ın merkezden uzak, Ege’ye dağılmış adalarında; bolca güneş ve...
Devamı oku
Yunanistan’ın yeni keşfedilmekte olan adalarından biri olan Leros...
Devamı oku
Yerel Saat - : - / -
Kur Farkı 1 EUR = 0.00
Priz Tipi Type F250V-16 A
Hava Durumu -- ℃
Yıllık Ortalama Sıcaklık
Oca 0℃
Şub 0℃
Mar 0℃
Nis 0℃
May 0℃
Haz 0℃
Tem 0℃
Ağu 0℃
Eyl 0℃
Eki 0℃
Kas 0℃
Ara 0℃

Leros Adası'nda Nerede Kalınır?

Yunanistan’ın merkezden uzak, Ege’ye dağılmış adalarında; bolca güneş ve tertemiz deniz eşliğinde tatil yapmayı seven turistlerin son keşiflerinden birisi Leros. Ülkemize yakın konumu ile Türkler tarafından da rağbet gören Leros, tesisler konusunda henüz bu yoğun talebi karşılayacak potansiyeli taşımıyor. Beş yıldızlı tesisi olmayan Leros’un sadece bir tane dört yıldızlı işletmesi mevcut. Diğer tesislerin çoğu 2 yıldızlı ancak adanın potansiyel tatil, dinlenme ve huzur saçan atmosferi; bu konudaki seçiciliği sorun olmaktan çıkarıyor.

Leros Adası'nda Nerede Kalınır?
  
İpucu: Otellerde seyahatinizden iki veya üç ay öncesinde rezervasyon yaparsanız çok daha uygun fiyatlara yer bulabilirsiniz. Ayrıca Leros Adası otel fırsatlarını buradan görebilirsiniz. 

Booking.com

Leros Adası Otelleri

Yunanistan’ın yeni keşfedilmekte olan adalarından biri olan Leros nispeten küçük bir ada ve Ege Denizi’nde Bodrum Yalıkavak ve Didim’in karşı tarafında yer alıyor. Rengârenk, minik evleri, pırıl pırıl plajları, hareketli gece hayatı ve Yunan tavernaları ile tatilseverlerin ilgisini çekmeye başlayan bu keyifli ada yaklaşık 8.000 kişilik nüfusa ev sahipliği yapıyor. Yüksek sayıda yıldızlı otel beklentiniz var ise maalesef Leros buna cevap verebilecek alt yapıda değil ancak adada bulunan tesislerin hemen hepsi son derece temiz ve keyifli atmosferleri ile konuklarına güzel bir tatil vadediyorlar. Aynı zamanda Leros’ta maalesef hostel de bulunmuyor.

Leros Adası Otelleri
 
Leros küçük bir ada ancak girintili çıkıntılı yapısı nedeniyle hayli uzun bir kıyı şeridi ve onlarca güzel koyu bulunuyor. Adanın tüm koylarını birer birer gezip, kum plajlarında deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Yüzlerce kişinin yararlandığı ve en uygun alternatifleri sunan Leros Adası otelleri rehberimizin devamını okumak için tıklayın.