Ege'nin En Güzel Kıyılarındaki Cennet: D-Marin Didim Yacht Club

Tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra düşük nem oranlı havasıyla da ünlü Didim’de; marinaya nazır etkileyici manzarası, kompakt mimarisi ve kişiye özel hizmet anlayışıyla “D-Marin Didim Yacht Club” misafirlerine unutulmayacak bir deneyim yaşatıyor.
 
“Altın kumlu” plajları, antik çağın Anadolu’daki en önemli tapınaklarından olan “Apollon Tapınağı”, yeşil ve mavinin en güzel tonlarının buluştuğu koylar, felsefe tarihinin temel taşlarına ev sahipliği yapan Milet,  Helenistik dönemin en güzel ve çağdaş kentlerinden birisi sayılan Priene, tarihi kalıntıları ve barındırdığı kuş türleriyle Bafa Gölü... Ege’nin “Altın Gergedanlı” kenti Didim...Medeniyetlerin beşiği Didim’de yer alan D-Marin Didim Yacht Club birbirinden konforlu 14 odası, restoranları, spa ve fitness merkezi ile yıl boyunca misafirlerini evlerinde hissettiriyor. Farklı manzara seçenekleriyle standart ve delüks oda alternatiflerinin ortak özelliği kalite, konfor ve yazın olmazsa olmazı olan havuz ve denize ulaşım. Ayrıca yaz aylarının çekim merkezi The Blue Point Beach Club’da Didim’in en özel noktalarından birisi olarak öne çıkıyor.Lezzet durağı D-Marin
Akdeniz’in büyüleyici katamaran merkezi D-Marin Didim’de plaj keyfine keyif katmak isteyenler için The Blue Point Beach Club, havuz keyfinden uzak kalamayanlar için Pool Restaurant &Bar misafirlerini bekliyor. 

D-Marin Didim Yacht Club, butik toplantı alanlarıyla işi de keyfe dönüştürüyor. Muhteşem marina manzarasını cömertçe sunan havuz alanında kaliteli hizmet anlayışıyla banket ve kokteyl organizasyonlarında da Didim’in tek adresi olarak yer alıyor. Yacht Club, özel yemek organizasyonları için farklı damak lezzetlerine hitap eden menü seçenekleri de sunuyor.
 
Ayrıcalıklı deneyim D-SPA’da
“D-SPA” dünya çapında birçok ödüle sahip ve yüzde yüz doğal ESPA ürünleriyle, misafirlerine bölgede alternatifi olmayan ayrıcalıklı bir spa deneyimi yaşatıyor. Her biri ESPA tarafından eğitilen terapistler, aşırı gergin noktalara, bütünsel sağlığa ve yaşlanma karşıtı sonuçlara odaklanarak her bir bakımın kendine özgü ruhunu geleneksel ritüellerle harmanlarken misafirlerini son derece özel hissettirmeyi başarıyor.Üç adet fonksiyonel bakım odası, dinlenme alanı, sauna ve buhar odasından oluşan D-Spa’ya 570 metrekarelik geniş bir alanda hizmet veren Technogym donanımlı fitness merkezi ile, Yacht Club tamamıyla wellness merkezine dönüşüyor. Uzman eğitmenleri ile 12 ay boyunca hizmet veren fitness merkezi; grup dersleri ve pilates yapılan iki stüdyo, soyunma ve duş alanlarından oluşuyor. Spordan vazgeçemeyen tekne sahipleri ve Didimliler için farklı üyelik alternatifleri de mevcut.

D-Marin’in diğer marinaları, hizmetleri ve aktiviteleri hakkında detaylı bilgi almak için web sitesini http://www.d-marin.com/tr/ana-sayfa.aspx adresinden ziyaret edebilirsiniz!