Cazibesi ve sunduğu milyonlarca aktivite, eğlence olanağı ile Amerika seyahatseverlerin uğramak istediği ülkeler arasında üst sıralarda yer alıyor. 

Boulder and Aspen, Colorado

Colorado'nun en doğal alanlarına yakınlığı ile bilinen Boulder ve Aspen, sizlere mükemmel bir kar tatili imkanı sunuyor. Rocky Dağları'nda geziye çıkabilir veya balık tutabilirsiniz. Tercih sizin... 

Rocky Dağları

Vail, Colorado

Kışın gelmesi ile birlikte güzelliğe bürünen Colorado'nun bu kenti, eyalete bağlı diğer kentler gibi kayak sporlarının ve yarışmaların yapıldığı bir alan.  

Ogunquit, Maine

Colorado'ya nazaran daha ucuz konaklama ve yeme-içme alternatifi ile Ogunquit; aynı zamanda alışveriş bölgelerine olan yakınlığı ile de biliniyor.

Ogunquit

Naples, Florida

Seyahatinizde alışveriş yapmadan dönemiyorsanız, Naples tam size göre. Butikleri ve hediyelik bakımından zengin dükkanları ile şirin bir yer.

Lewisburg, West Virginia

Şehir, hem sakin gecelere hem de insanların sokakta alışveriş için bulunduğu günlere sahip. Sakin bir tatil arıyorsanız burası tam size göre!

Lewisburg

Carmel-by-the-Sea, California

Işıklandırması ve huzurlu tatil olanağı ile California'nın ünlü tatil noktalarından olan Carmel; aynı zamanda alışveriş için lüks butikleri de barındırıyor. 

Park City, Utah

Kışın ayrı bir güzellikte yaşandığı bu kentte, kayak sporu için malzemelerinizi yanınızda götürmeyi unutmayın. Park City'ye gitmişken 11.000 kurabiye ile yapılan evi görmeden dönmeyin. 

Utah

Myrtle Beach , South Carolina

Güz aylarının sonlarına doğru ziyaret edilmesi uygun olan bu kasaba; ağaçları, parkları ve bahçeleri ile ünlü. Temiz havayı bol bol içinize çekerek iyi bir tatil yapabilirsiniz. 

Portsmouth, New-Hampshire

Kışın gelmesi ile birlikte festival ve etkinliklere ev sahipliği yapan Portsmouth, aynı zamanda tarihi yapıları da barındırıyor. Şehrin tarihi 1600'lü yıllara kadar gidiyor. 

Portsmouth

Laguna Beach, California

Sahile yakın olmasıyla birlikte, hem plaj partilerinin hem de yılbaşı kutlamalarının yapıldığı Laguna Beach, California'nın önemli bir tatil beldesi. 

Muharremali

Yazar Hakkında

Muharremali

Student @BAU #panique et #attaque #french #voluntter at #TOG #peace Jr.