Google+

Arama formu

En Güzel Karayip Adaları

En Güzel Karayip Adaları
En Güzel Karayip Adaları

Pembe sahiller, harika koylar ve masmavi sular: Karayipler’de bunların hepsi var. Ancak Karayipler’in mükemmel adalarının en mükemmel olanlarını nasıl seçebiliriz? Her adanın kendine özgü güzellikleri var, fakat bu listedeki 10 tanesi en az bozulmuş ve gezegendeki en güzel sahillere sahip olanlar.

Fotoğraf: http://www.gammo.ch/wp-content/uploads/2014/02/Sans-titre-1.jpg

1 – Virgin Gorda
1 – Virgin Gorda

Britanya Virjin Adaları’nın en büyük üçüncü adası olan Virgin Gorda, 21 kilometre karelik alanının tamamını kaplayan doğal güzelliklerle dolu. Ada, misafirlerine birçok sessiz sahil ve koy, çiçeklerle dolu parklar sunuyor. Adanın en popüler yeri ise büyük ihtimalle Baths; çünkü bu deniz kıyısı bölgede devasa granit kaya blokları tuzlu su havuzcukları ile mükemmel bir manzara oluşturuyor.

Fotoğraf: http://media.cntraveler.com/photos/56d0aee058d9a8773c109eb2/master/w_144...

2 – Barbados
2 – Barbados

Barbados her türden ziyaretçiyi tatmin etmeyi başarabiliyor; çünkü çok çeşitli güzelliklere sahip. Pembe kumlu sahilleri, egzotik vahşi doğası (maymunlar, deniz kaplumbağaları ve farklı türlerde yarasalar) ve taze bir kokteylle tadına doyamayacağınız günbatımı manzaraları… Eğer biraz daha doğayla iç içe olmak isterseniz adanın doğu sahilinde bulunan Bathsheba köyünde dev dalgalar ve mercan kayalıklarının oluşturduğu ufak havuzlarla tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Fotoğraf: http://media.cntraveler.com/photos/56d0aee169d8fae9411b2b1c/master/w_144...