Google+

Artvin'e Nasıl Gidilir?

260928 Ara 2015Lokasyon Detay

Artvin'e ulaşım için kara, deniz ve hava yolu gibi pek çok ulaşım alternatifi tercih edilebilir. Artvin'e Türkiye'nin her yerinden karayolu ile ulaşılabilmektedir. Otobüsle Artvin'e gitmek isteyenler için birçok otobüs firmasının Artvin'e düzenlediği seferler bulunmaktadır. Artvin il ve ilçelerinde de pek çok otobüs firması mevcuttur. İstanbul'dan Artvin'e deniz yolu ile ulaşmak isteyenler, İstanbul'dan Trabzon'a vapurla seyahat edip oradan kara yolu ile Artvin'e devam edebilirler.

Artvin'de havalimanı bulunmamaktadır, ancak Erzurum ya da Trabzon hava alanlarına uçuş gerçekleştirilerek oradan Artvin'e kara ulaşımı ile devam edilebilir. Erzurum Havalimanı, Artvin'e 203 kilometre, Trabzon Havalimanı Artvin'e 234 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır.
Artvin'e demir yolu ile  doğrudan seyahat gerçekleştirilemez ancak demiryolu ile Erzurum'a geçilerek oradan kara ulaşımı ile Artvin'e varılabilir.  

İstanbul - Artvin arası yaklaşık 1300 kilometre, Bursa - Artvin arası yaklaşık 1300 kilometre, Eskişehir - Artvin arası yaklaşık 1225 kilometre, Samsun - Artvin arası yaklaşık 565 kilometre, Erzurum - Artvin arası yaklaşık 200 kilometredir. 

Artvin ile ilgili diğer içeriklere aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

-