Google+

Arama formu

En Güzel Magnet Benimki!

10 Mayıs 2013,Cuma

Profilo sponsorluğunda düzenlenen ''En Güzel Magnet Benimki!'' isimli fotoğraf yarışmamız başladı.

Oylamalar www.facebook.com/Gezimanya adresinden yapılmaktadır. Herkesi oylamaya davet ediyoruz!
Keyifli bir yarışma olması dileklerimizle..
En Güzel Magnet Benimki!

 Yarışma Katılım Şartları
1- Yarışmaya katılım 13 Mayıs 2013 saat 09.00'da başlar, 19 Mayıs 2013 saat 20.00'de biter.
2 - Yarışmaya katılım, elde ya da avuç içinde tutulur halde çekilmiş, üzerinde gidilmiş yere ait bir ibare olan magnetle yapılır. Hediye kazanılması durumunda magnet ibrazı zorunludur.
3- Yarışmaya bir kişi maksimum 2 magnet fotoğrafıyla katılabilir. Her fotoğrafta sadece tek bir magnet bulunabilir.
4- Gönderilen fotoğrafta bulunan magnet, daha önce başka bir yarışmacı tarafından gönderilmiş ise başvuru geçersiz sayılır ve bu durum yarışmacıya bildirilir.
5- Yarışmaya katılan magnetler; bilgi, beceri ve yeteneğe dayanarak, en az 800x600 piksel çözünürlükte ve bulanık olmayan; net bir şekilde fotoğraflanmış olmalıdır. Katılım sırasında magnetin nereye ait olduğu ve katılımcının iletişim bilgileri belirtilmek zorundadır. Ayrıca magnet gidilen ülkeyi veya şehri en iyi temsil eden özelliğe sahip olmalıdır. Bu şartlara uymayan fotoğraflar oylamaya sunulmaz. www.gezimanya.com fotoğrafları yayınlamama hakkını saklı tutar.
6- Katılım 200'ün altında olursa, beğeniler Gezimanya'nın Facebook sayfasında; 200'ün üstünde olursa beğeniler www.gezimanya.com sitesi üzerinden, 20 Mayıs saat 10.30 -  25 Mayıs saat 20.00 arası yapılacaktır. En fazla Facebook beğenisi toplayan fotoğraf Profilo'dan BD3057W2VN model buzdolabı kazanacaktır.
7- Kazanan yarışmacı Profilo ile Gezimanya.com'un Facebook, Twitter ve Google+ sayfalarında 26 Mayıs Cumartesi günü açıklanacaktır. 
8- Ödül, kazanan yarışmacının adresine, Haziran'ın 3. haftasında Profilo tarafından teslim edilecektir. Teslim sırasında magnet ibrazı zorunludur.
9- Yarışmaya 18 yaşından büyük, Türkiye sınırları içinde yaşayan tüm kullanıcılar katılabilir.
10- Profilo ile Gezimanya çalışanları ve bu çalışanların 1. dereceden yakınları yarışmaya katılamazlar, katılsalar dahi ödülü teslim alamazlar.
11- Ödül kazanan kişiye 1 hafta boyunca ulaşılamaması durumda, ödül oylamalarda 2. sırada bulunan fotoğrafın sahibine geçer.
12- Eşit beğeniye sahip iki yarışmacının 1. olması durumda, iki yarışmacıya birden ödül gönderilmez, bu durumdaki iki fotoğraf arasında ayrıca bir oylama düzenlenir.
13- Yarışma ile ilgili sorular, görüşler, öneriler ve hatalar yarisma@gezimanya.com'a e-posta yoluyla iletilebilir.
14- Oylamaya sunulan fotoğraflara gelen beğeniler, şüphe uyandıracak (sahte profiller, 25 kişiden az arkadaşı olan profiller, fotoğrafın çok fazla yabancı insan tarafından beğenilmiş olması, kampanyalar için karşılıklı oy alıp-verme vb.) facebook profilleri tarafından yapıldığı takdirde Gezimanya.com durumu yarışmacılara açıklayarak şüpheli fotoğrafı yarışmadan diskalifiye etme hakkına sahiptir.
15- Gezimanya.com yarışma şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 
Yarışmamıza katılmak için www.facebook.com/gezimanya adresinden bizlere mesaj atmanız yeterlidir.
Mesajın içeriğine ;

İletişim bilgilerinizi
Katılım yapacağınız fotoğrafı
Magnetin nereye ait olduğunu
eklemeyi lütfen unutmayın.
Bu bilgilerin dışında isteğe bağlı olarak magnetin, nereden ve hangi tarihte alındığını da ekleyebilirsiniz.
Katılımlar 13 Mayıs 2013 Pazartesi günü başlayacaktır.
Ödül : Profilo’dan A+ enerji sınıfı, kombi NoFrost, derin dondurucusu altta seçeneğiyle rahat ve ergonomik kullanım imkanı sunan, şık tasarımlı BD3057W2VN model buzdolabıdır.
Ödül hakkında detaylı bilgi için tıklayın
Katılımlarınızı heyecanla bekliyoruz!
En Güzel Magnet Benimki!-1
*Fotoğraflar örnek amaçlıdır. Magnetler bir yeri temsil etmek ve üzerinde şehir,ülke ya da anıta ait bir ibare bulundurmak zorundadır.
Solda bulunan örnek katılıma uygundur.