Miami gece hayatı, havuz başlarında düzenlenen happy hour konseptli etkinlikleri ve muhteşem dansçılar ve birinci sınıf DJ'lerle tamamlanan gece kulüpleriyle oldukça renklidir. Aslında, Miami'de eğlence aralıksız olarak devam eder ve günlük hayatın bir parçasıdır.

Bu şehirde trafik ve sıcaklık gibi partiler de hiç bitmez. Öğle saatlerinde bir barda kendinizi bulabilir ve daha sonra gece yarısına kadar Happy Hour konseptli etkinliklere katılabilirsiniz. Miami’de abah saat 9.00'da canlı bir gösteriye katılıp gece yarısı bir gece kulübüne gitme imkanınız vardır. Parti spotlarının sönmediği bu yerde, sizin için keyifli vakit geçirmeye uygun birkaç yer tavsiye etmek gerekirse: Ünlü Purdy Lounge ve havuz kenarında, ünlü Shore Club’ın içinde bulunan Skybar şehrin en popüler eğlence mekanlarının başında gelir. Magic City de yine sık gidilen mekanlar arasındadır. Burada tropikal ikliminin keyfini çıkararak yıldızların altında bir gece geçirebilirsiniz.

Genellikle canlı müzik akımlarının bir araya geldiği ve devasa kalabalıklar sunan Miami mekanlarında eğlence bitmez. Ayrıca punk gruplarının sahne aldığı mekanlar da oldukça meşhurdur. Buralarda aynı zamanda futbol maçları izleyebilir ya da yerel bir performansa denk gelebilirsiniz. İngiliz ve dünya mutfağından örnekler sunan publar da bu noktada da çokça tercih edilen adreslerdir. Churchill’s Pub bunların arasında en meşhurudur.

Miami'deki en rahat mekanlardan biri olan Blackbird Ordinary, harika kokteyllere sahip bir mekandır. Ağırlıklı olarak DJ’lerin çıktığı mekanda ayrıca reggae grupları da sahne alır. Misafirlerin yeteneklerini sergilediği bir dans pisti de bulunur. Nikki ise şehrin belki de en popüler plaj kulübüdür. Müthiş DJ'ler en iyi melodilerini burada duyurur. Burada geceler harika bir parti havasında geçer.

Bodega, South Beach’te genelde turistlerin uğradığı ve Meksika eğlencesi vadeden bir mekandır. Daha ucuz bir gece geçirmek isterseniz tercihinizi buradan yana kullanabilirsiniz. Geceyi yine South Beach'te ama daha şık bir ortamda geçirmek isterseniz bölgenin en seçkin otellerinden biri olan ünlü Shore Club'da yer alan Skybar'ı tercih edebilirsiniz. Buranın göz kamaştırıcı alanları, ünlüler için bir mıknatıs görevi görür.

Lokasyon Sayfasında Detayı Göster
Kapalı