Google+

Arama formu

Yangon Gece Hayatı

Yangon şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Otel yerine ev kiralamak isterseniz Cozy home in Yangon güzel bir seçim olacaktır. Bunlardan en iyileri Yangon Excelsior, HOOD Hostel, Htinn Yue Tann Hostel. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Excel Treasure Hotel, Ten Mile Hotel, Hotel Bo Bo Min gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz Jade Crown, Hotel @ Yangon Heritage, Little Yangon Hostel tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Yangon aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Batı ülkeleriyle karşılaştırıldığında Yangon’da standartlar biraz düşük kalacaktır. Şehirdeki barlar saat 10-11 civarında kapatır. Ama çok uygun fiyata içki satarlar. Myanmar’da kadınların içki içmesi pek hoş karşılanmaz. Bu yüzden barlarda Myanmarlı kadınları görmek nadir rastlanan bir durumdur.

Kaliteli gece kulüplerinin çoğu 5 yıldızlı otellerin içindedir ve çoğunun girişi ücretlidir.. The Music Club (Parkroyal Hotel) ve Paddy O'Malley's (Sedona) bunlar arasındadır. Şehirde bar olarak en çok tercih edilen mekansa ucuz içki ve iyi müziğin olduğu Mr Guitar’dır.

Yangon Turları