Google+

Arama formu

Yangon’da Nerede Kalmalı?

Yangon şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Otel yerine ev kiralamak isterseniz Cozy home in Yangon güzel bir seçim olacaktır. Bunlardan en iyileri Yangon Excelsior, HOOD Hostel, Htinn Yue Tann Hostel. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Excel Treasure Hotel, Ten Mile Hotel, Hotel Bo Bo Min gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz Jade Crown, Hotel @ Yangon Heritage, Little Yangon Hostel tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Yangon aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Yangon’da otel fiyatları bölgedeki diğer ülkelere göre biraz daha yüksek. Beklentileri de çok yüksek tutmamak gerekiyor. Uygun fiyatlı oteller şehrin biraz dışında yer alıyor. Şehrin yüksek yerlerindeki oteller, merkezdekilere göre daha sakin ve sessiz ortamlar sunuyor.

Myanbar’da elektrikler kontrol altında veriliyor. Bu sebeple otelinizi seçerken elektriğin olup olmadığını ya da hangi saatlerde olduğunu mutlaka öğrenmelisinz. Orta sınıf ve üzeri otellerin çoğunda jeneratör mevcut oluyor.

Yangon Turları

Booking.com