Google+

Arama formu

Incheon'da Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer

Incheon'da Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer

Yeongjong ve Ganghwa adalarını içinde bulundurmakla kalmayıp birçok doğal güzelliğe daha ev sahipliği yapan, Güney Kore'nin metropollerinden Incheon'da yapılacak o kadar çok şey, gidilecek o kadar çok yer var ki... Özgürlüklerin şehri Incheon'da ulaşım da oldukça kolay, tüm teknolojinin ayağınıza serildiği en kısa ve en hesaplı yolu seçmekse sadece size kalmış.

​1-Büyük Incheon Parkı
​1-Büyük Incheon Parkı

727 dönümlük geniş bir arazide yer alan bu büyük park, gerek şehrin içinde doğal bir cennet sunması gerek yeşilin başka renklere dönüşünü her mevsimde izlemenin size vereceği hazla bir doğa harikası. Gwanmosan ve Sangassan Dağları arasında kalan bu bölge, tırmanma ve dağ yürüyüşü için de oldukça elverişli. İçinde botanik bahçe, çocuk parkı, sanatsal oyun alanları ve harika küçük göller barındıran bu parka uğrayabilirsiniz. Yanınızda bisikletinizi götürüp alacağınız zevki iki katına çıkarmak da sizin tercihinize kalmış.

​2-Spasis
​2-Spasis

Tüm yol yorgunluğunuzu atabilecek bir yer arıyorsanız Spasis'e uğrayabilirsiniz. Şehirdeki en büyük spa ve sauna merkezi olan Spasis’te, restoranlardan yüzme havuzlarına, fitness merkezlerinden çocuk odalarına hatta bilgisayar odalarına bile ulaşabilirsiniz. Yoğun bir günden sonra uğranabilecek mekânların başında gelen Spasis’te birçok farklı masaj çeşidi de mevcut.