Google+

Arama formu

Nürnberg Gece Hayatı

Nürnberg Gece Hayatı

Nürnberg şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Otel yerine ev kiralamak isterseniz Zimmer Bad zw. Messe und Centrum/Room bath betw. fair and center, möbl. Apartment Nürnberg, Welcome! güzel bir seçim olacaktır. Bunlardan en iyileri Fair Messe Rooftop Loft in Nürnberg, Villa Giulia, Messe Wohnung mit Balkon (Fair Apartment,balconny). Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Hotel dasPaul, Ringhotel Loew's Merkur, RentMoWo gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz City Hostel Nürnberg, a&o Nürnberg Hauptbahnhof, Five Reasons Hostel & Hotel tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Nürnberg aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Nürnberg gece hayatı bakımından oldukça iyi ve kaliteli mekânlara sahiptir. Diğer büyük Alman şehirlerinde de olduğu gibi bar ve kulüp kültürü bakımından oldukça gelişmiştir. Eğlence mekânları genellikle şehir merkezinde birçok bölgeye yayılmıştır. Gece geç saatlere kadar açık olan mekânlar fiyat bakımından da uygundur.

Nürnberg’de de diğer Alman şehirlerinde görebileceğiniz gibi değişik biralar deneyeceğiniz birçok mekân bulacaksınız. 1.000'den fazla çeşidi olan bira, burada en çok tüketilen içecekler arasındadır. Tatiliniz boyunca dilerseniz her gün farklı bir bira deneyebilirsiniz. Nürnberg'e gelmişken meşhur buğday biralarını da çok uygun fiyatlara içebilir ve iyi bir gece geçirebilirsiniz.

Popüler Mekanlar


Nürnberg Turları