Google+

Arama formu

Merhaba ;

Gezmeyi sevenler , yeni mekanlar ve bilinmeyen yerleri keşfetmek isteyenler yada daha önce gittiği halde o bölgeyi yeterince gezemeden geri dönenler , kısacası tüm gezginler için tarafımdan derlenmiş " Ülke ve kentler gezi notlarını " içerir web alanı - Seyahat Rehberi'ne ( doktorungezirehberi ) hoş geldiniz derim..

Bir Tıp doktoru olarak ( ki anestezi branşı içinde duayen hocamız Prof.Dr. Sadi Sun'un ifadeleri ile )  " Anestezi Yaşatma Sanatıdır " ilkesi başta olmak üzere mesleki titizliğim ile hazırlayıp sunduğum web sitemde ; Gezginler için  sunulan  içeriklerde, merak edilen ve sorulan pek çok soruların cevaplarını bulabileceklerini tahmin ettiğim bu paylaşımların , onlara faydalı olacağını temenni ederek hazırladığımı ve onlarla paylaştığımı belirtmek isterim.Meslekteki bu yaşatma sanatını ; Her ne kadar Seyahatler için ; doktor - profesyonel olmasam bile amatör bir ruhla hazırlayıp sunarak, Gezginlerimize " o anları " doya doya yaşamalarına bir nebze katkım olacaksa bu beni mutlu edecektir..Yeni yerler görmek ve paylaşmak üzere..
Tüm Gezgin ve konu ile ilgili olan dostlara sevgilerimle.. Sağlıcakla kalın.. İyi ve sorunsuz geziler hepimizin olsun..

Ayşenur Atıcı Çulha kullanıcısının resmi
Ayşenur Atıcı Çulha
Cum, 01/02/2015 - 12:49
Eşimle beraber gezip gördüklerimizi yaşamak ve bunları insanlar ile paylaşmak bizlere mutluluk vermekte..Yeni alanlar görmek ve paylaşmak üzere..Sağlıklı yıllar..
Erçin Galip Arkan kullanıcısının resmi
Erçin Galip Arkan
Cum, 01/02/2015 - 14:21
Benim de seyahatlerimden önce çok faydalı bilgiler aldığım kuzenim.Doktorun Gezi Rehberi ekonomik ve sıra dışı önerileriyle herkesin seyahat öncesi faydalanması gereken bir blog.
Nevin Polat kullanıcısının resmi
Nevin Polat
Cts, 01/03/2015 - 01:56
"Doktorun gezi rehberi"ni oku,biletini al,herşeyi elinle koymuş gibi bul, inanılmaz rahatlıkla tatil yap.........teşekkürler .......