Gezimanya 2015 Seyahat Blogları Yarışması

blog-odul.pngGezimanya 2015 Seyahat Blogları Yarışması

Seyahat bloglarına özel bu yarışmaya katılmak için yapmanız gereken tek şey Gezimanya.com'da blogunuzun kaydını oluşturmak. 

En başarılı seyahat bloglarını Türkiye'nin en kapsamlı seyahat içeriğine sahip Gezimanya'nın kullanıcıları ve uzman jürimiz belirleyecek.

Jürimiz: 

  1. Aynur Koç -Türkiye Koordinatörü, Superbrands / Ekonomist
  2. Cem Polatoğlu - Kurucu, Andiamo Tur
  3. Kemal Kaya - Blogger, Yoldaolmak.com
  4. Kerem Köfteoğlu - Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı
  5. Tuğçe Yılmaz - Kurucu, Gezimanya.com 

Büyük Ödül (Birincilik Ödülü): Sri Lanka'da gerçekleştirilecek Uluslararası Asya Blogger Konferansı'na Gezimanya davetlisi olarak katılım, ulaşım ve konaklama
 

sri-lanka.jpg
Yarışmaya katılmak için Gezimanya.com'a üye olmanız ve giriş yapmanız gerekmektedir. Üye olmak veya giriş yapmak için tıklayın.


 

button-1_0.png

 

button-2_0.png


Yarışma Katılım Şartları

1 - Yarışmaya başvuru 2 Aralık 2015 saat 16.00'da başlayacak, 17 Aralık 2015 saat 23.59'da bitecektir.

Başvurusu yapılan blogların oylamaları 18 Aralık 2015 saat 16:00 ile 8 Ocak 2016 saat 16:00’a arasında yapılacaktır.

Halk oylaması sonucunda ilk 10'a giren bloglar 9 Ocak 2016 tarihinde açıklanacaktır. İlk 10'a giren bloglar arasından ilk 3 blog, jürimiz tarafından 10-14 Ocak 2016 tarihleri arasında belirlenecek ve 15 Ocak 2016 tarihinde ilk 3'e giren bloglar açıklanacaktır.

2 - Yarışmaya katılım, seyahat üzerine oluşturulmuş blogların Gezimanya.com üzerine girişinin yapılmasıyla ve kullanıcılar tarafından oylanmasıyla gerçekleşir. İlk 10'a giren bloglar jüri tarafından değerlendirmeye alınacaktır.

3 - Yarışma katılımcılarının girişini yaptıkları blogun resmi sahibi olması gerekmektedir.

4 - Yarışmaya katılan blogların tüm bilgilerinin Gezimanya sistemine tam ve doğru olarak girişinden yarışma katılımcısı sorumludur. Girişi yapılan bilgilerde bir yanlışlık ya da eksiklik diskalifiye nedenidir.

5 - Oylamaya sunulan bloglara gelen beğeniler, şüphe uyandıracak profiller tarafından yapıldığı takdirde Gezimanya.com durumu yarışmacılara açıklayarak şüpheli blogu yarışmadan diskalifiye etme hakkına sahiptir.

6 - Puan hesaplaması blogların bireysel olarak topladıkları oylar üzerinden yapılacaktır. Örneğin bir bloga, 5 kişi 4 puan verdiyse blogun puanı 20 olarak görünecektir. Eşit puanlı iki blog olması durumunda ortalama puanı daha yüksek olan blog üst sırada olacaktır.

7 - İlk 3'e giren bloglar Gezimanya.com’un Facebook, Twitter, Instagram ve Google+ sayfalarında 15 Ocak 2016 tarihinde açıklanacaktır.

8 - Ödül kazanan yarışmacıya 24 Ocak 2016 tarihinde Gezimanya Ofisi’nde teslim edilecektir.

9 - Yarışmaya 18 yaşından büyük tüm kullanıcılar katılabilir.

10 - Gezimanya çalışanları ve bu çalışanların 1. dereceden yakınları yarışmaya katılamazlar, katılsalar dahi ödülü teslim alamazlar.

11 - Yarışma ile ilgili sorular, görüşler, öneriler ve hatalar [email protected]'a e-posta yoluyla iletilebilir.

12 - Gezimanya 2014 Seyahat Blogları Yarışması'na katılan yarışmacılar, bu yarışmaya katılmak için ayrıca başvuru yapmak zorundadırlar.

13 - Gezimanya.com yarışma şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.