Gezimanya'dan Selfie Stick Kazanın!

Gezimanya.com takipçileri Booking.com ile yapacakları konaklamalarda monopod (selfie stick) kazanıyor!

08.08.2015 tarihine kadar Booking.com aracılığı ile 4 gün ve üzeri rezervasyon yapan ilk 15 kişi, Gezimanya’dan selfie stick kazanacak! 

Kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit!

1- Aşağıdaki veya sitenin pek çok yerinde bulunan otel bağlantılarından veya Booking.com arama kutucuklarından dilediğiniz şehir ve tarihleri girip arama yapın. (Açılacak sayfada bu ayarları değiştirebilirsiniz.)

2- Açılan Booking.com sayfası üzerinden dilediğiniz oteli seçip rezervasyon yapın. Burada başka bir şehir, otel ya da tarih seçebilirsiniz. Booking.com sayfasının üst kısmında ortağımız Gezimanya ibaresinin bulunduğundan emin olun.

3- Rezervasyon sonucunda çıkan sayfada veya Booking.com’dan gelen mailde bulunan rezervasyon numarasını, konaklama tarihlerini, adınızı-soyadınız, adresinizi (tarafınıza gönderim yapılması için), telefonunuzu ve otel adını konaklamanızı tamamladıktan sonra Facebook.com/gezimanya’a, mesaj olarak gönderin.

Konaklamanız tamamlandıktan 1 hafta sonra selfie çubuğunuz adresinize alıcı ödemeli olarak gönderilecektir. Kazanan kişi listesi dolduğunda bu sayfa güncellenecektir.


 

booking-logo-26.png