Çeşme’de Gece Hayatı 

İzmir’in popüler tatil beldesi Çeşme mavi bayraklı plajları, bembeyaz kumsalı ve her daim esintili havasıyla gündüzleri ziyaretçilerine eşsiz bir atmosfer sunarken gece hayatı ile de adından söz ettirmektedir. Son yıllarda sayıları giderek artan beach club’larda akşamüzeri başlayan eğlenceler gece de hız kesmeden devam etmektedir. Yaz aylarında Avrupa’nın önde gelen kentleri ile yarışan bir gece hayatına sahip olan Çeşme’de sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilir ve dans edebilirsiniz. Her bütçeye hitap eden gece kulübü ve barlara sahip olan Çeşme’nin gündüzü kadar gecesi de ayrı güzeldir. Aya Yorgi koyunda bulunan Sole Mare Çeşme’deki en iyi beach club’larden biridir. Akşam üzeri birbirinden ünlü DJ’lerin performansları ile birlikte eğlenebileceğiniz Sole Mare’de gece de birbirinden ünlü sanatçıları dinleyebilir, arkadaşlarınızla sosyalleşebilirsiniz. Paparazzi Bar’da akşam yemeğinizi yiyebilir, ardından sabaha kadar müziğin ritmine kendinizi kaptırabilirsiniz. Aya Yorgi’nin en güzel koyunda yer alan Kafe Pi’de gündüz beach partilere katılabilir, gece DJ performansları eşliğinde eğlenebilirsiniz.

Çeşme’de gece hayatının kesintisiz devam ettiği yerlerden biri de Alaçatı’dır. Özellikle İzmirli gençlerin hafta sonu eğlenmek için vazgeçilmez duraklarından olan Alaçatı’daki gece kulüpleri ve barlar oldukça rağbet görüyor. Öküz Bar’da arkadaşlarınızla içkinizi içerken müzik dinlemenin keyfini çıkarabilir, DuskGeceKulübü’nde sabaha kadar dans edebilirsiniz. Jolly Joker, Alaçatı’da en sevdiğiniz grupları canlı dinleme şansı bulabilir, Tektekçi’nin birbirinden lezzetli kokteylleri ile geceye ara vermeden devam edebilirsiniz. Nar Bar, Göz Lounge, Adı Memiş, Köyün Delisi, Cancun, Zilly, Pico, Alaçatı Shot Bar Alaçatı gecelerinde en fazla rağbet gören mekânlar arasında yer alıyor.

Çeşme gece hayatı sadece barlardan ibaret değil. Konserler ve festivaller alternatif eğlence arayanlara hitap ediyor. Yaz dönemi boyunca Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda düzenlenen etkinliklere katılabilir, ünlü sanatçıların şarkılarına eşlik ederek harika atmosferin tadını çıkarabilirsiniz. Daha sakin bir eğlence hayatından yanaysanız birbirinden güzel Çeşme mekânlarında rakı - balık keyfi yapabilir, deniz havası eşliğinde mehtabı seyredebilirsiniz. Balıkçı Niyazi, Pla’ce, Varka Restaurant, Meyhane Şerefe, Su Balık Çeşme’de arkadaşlarınızla hem yemek yiyebileceğiniz hem de huzurlu bir yaz akşamı geçirebileceğiniz mekânlar arasındadır. İsterseniz Çeşme’nin hızlı gece hayatına ayak uydurarak eğlenin, isterseniz balık restoranlarında Ege’nin nefis mutfağının tadını çıkarın, isterseniz Çeşme sahilde keyifli bir yürüyüşe çıkın, emin olabilirsiniz ki Çeşme’nin gündüzü kadar gecesini de çok seveceksiniz.

Lokasyon Sayfasında Detayı Göster
Kapalı