Dünyayı Gezerek 60 Bin TL Kazanma İmkanı

Dünyayı Gezerek 60 Bin TL Kazanmak Mümkün Mü?

Evet gerçekten mümkün. Özellikle son zamanlarda giderek popülerleşen furyalardan olan gezerek para kazanmak daha büyük bir sektöre dönüşecek gibi duruyor. Bu durum ise maddi destek arayan gezgin ve gezgin adayları için önemli fırsatlara kapı açıyor!

ABD’li ünlü boya firması Behr duyurduğu bir ilanında dünyayı dolaşarak yeni yerler keşfedecek gezginler aradığını açıkladı. Üstelik aynı firma daha önce de böyle bir iş ilanında bulunmuştu ve dünyayı gezmek isteyen gezginlere aylık 45 bin TL maaş teklif etmişti. Firma bu ilanından sonra yeni gezgin alımları yapacağını duyurdu. Henüz detayları resmi olarak açıklanmasa da ayrıntılarının netleşmesi beklenen işin süresinin 3 ay olacağı konuşuluyor.
 

Peki 60 Bin TL Kazanmak İçin Neler Gerekiyor?

Gezmeyi sevmek aranılan gerekliliklerden tabii ki en önemlisi. Firma işe alacağı gezginlerden Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da doğa gezintisine çıkarak yeni yerler keşfetmelerini istiyor. Gezmeyi, gezerek keşfetmeyi seven yaratıcı ruhlar için bu ilan kesinlikle kaçırılmayacak önemli bir fırsat olacak gibi duruyor!

İş İlanının Bilinen Detayları

Lonely Planet’ten Andrea Smith’in aktardığına göre Behr isimli boya firması yeni yerler keşfetmeyi isteyen yaratıcı ruhlu gezginlere maaş karşılığında yaratıcıklarını sergileme imkanı sunmayı planlıyor. Bu plan dahilinde seçilecek olan gezginler gittikleri yerlerde gezi notları alacaklar. Ayrıca gezgikleri yerlerin fotoğraflarını çekecekler ve bu fotoğraflar firmanın sosyal medya hesaplarından paylaşılacak.

Yayınlanan ilanda firma yaz boyu Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’nın doğal alanlarını gezip doğanın renklerini keşfedecek ekip arkadaşları aradığını belirtiyor. Ayrıca keşfedilen renkler için isim önerileri de alınacak. Bunun yanında Behr firması tanımlanan işin 3 ay sürmesi bekleniyor. Fakat Behr firmasının sunduğu işin imkanları bunlarla sınırlı değil! Firma tarafından gezginlere verilecek maaşın tamamı gezginlere kalacak. Yani firma seyahat esnasında yapılacak tüm masrafları kendisi üstleniyor.

Belirttiğimiz gibi Behr boya firması tarafından yayınlanan ilanın detayları hakkında henüz kesin bir takvim paylaşılmadı. Firma bahsedilen ilan ile ilgili resmi bir başvuru yayınladığında sayfamızdaki  ilgili içerik güncellenecektir. Eğer siz de cebinizden hiçbir masraf çıkmadan ve üstelik yüksek bir maaş karşılığında dünyayı gezmek ve yeni yerler keşfetmek istiyorsanız bizi takipte kalınız!

 

Yorumlar

02 Eki 2022, Pazar - 10:00
Bende gezerek para kazanmak istiyorum yardımcı olun lütfen

In reply to by oktay123

02 Eki 2022, Pazar - 10:00
05300867195