Google+

Arama formu

Rovaniemi Gece Hayatı

Rovaniemi şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Otel yerine ev kiralamak isterseniz Ritan Tupa, Arctic Jokasa Apartment, Villa Virpi güzel bir seçim olacaktır. Bunlardan en iyileri House Olkka by the river, Residence Emil, Aurora Studio Överby. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Peaceful City Centre Apartment (2 Bdr), Ounasvaara Arctic Suite, RovaVisit Apartments Siljo gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz KH-Nurmela Star, Hotel Aakenus Economy Apartments Peura, Hostel Ibedcity tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Rovaniemi aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Küçük bir şehir olan Rovaniemi’de gece hayatı anlamında çok fazla seçenek yoktur. İnsanlar daha çok restoranlarda iyi bir yemeğin ardından sohbet eşliğinde içki içmeye devam ederler.

Gece kulübü olarak Santa Claus Hotel’in yakınındaki Tivoli önerilebilir. İki ayrı bölümünde eğlence devam etmektedir. Bir diğer iyi parti mekanıysa Doris Night Club’tır.

Rovaniemi Turları