Google+

Arama formu

St. John Gece Hayatı

St. John şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Bunlardan en iyileri Keirstead Manor, Mahogany Manor Bed & Breakfast, Fundy Heights B&B. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Quality Inn & Suites Amsterdam Quispamsis, Park Plaza Motel, BEST WESTERN PLUS Saint John Hotel & Suites gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz BunkHaus Hostel, Regent Motel by Elevate Rooms, Hillside Motel tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un St. John aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

St. John Gece Hayatı
10bestmedia.com


St. John Turları

St. John’nun gece hayatı ne çok hareketli ne de çok durgundur. Lounge barlar ve publar şehrin ana eğlence mekânlarıdır. Bu mekânlar genellikle Coral Körfezi, Liman bölgesi, Temple Street ve Cross Street civarında yoğunlaşmıştır. Küçük bir şehir merkezine sahip olduğundan çoğu yer yürüme mesafesindedir. Eğlence anlayışınıza göre her türlü mekân bulmak kolay olmaktadır. Fiyatlar ise genel olarak yüksektir. St. John’nun eğlence kültüründe canlı caz performansları, blues, rock ve dans müzikleri ağır basmaktadır. Ayrıca Cruz Körfezi’nde de birçok eğlence mekânı bulabilirsiniz.

St. John güvenli bir şehir olduğundan gece geç saatlere kadar eğlenmeniz ve konaklayacağınız yere yalnız gitmenizin pek sakıncası yoktur.
  
Popüler Mekanlar

  • The Tap Room
  • Motu
  • Turtle Bay Estate House
  • X on St John
  • Virgin Luck