Google+

Arama formu

Gili Adaları’na Nasıl Gidilir?

Gili Adaları şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Otel yerine ev kiralamak isterseniz Taco Corner, Chika House 2, Gili Bong güzel bir seçim olacaktır. Bunlardan en iyileri Gili Pelangi, Valhalla, Gili Loft. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Gili Beach Bum Hotel, Kusuka Bungalow, Aquaddiction gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz Gipsy Backpackers, Happy Cocoon Homestay, Gili La Boheme tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Gili Adaları aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Gili Adaları’na ulaşım için ancak ve ancak Lombok’dan kalkan tekneleri kullanmanız gerekecektir. Gili Adaları’na ulaşan tekneler Lombok’un Bangsal ve Teluk Nare limanlarından kalkmaktadır.

Lombok Havaalanı’na ulaşmak için öncelikle Endonezya’nın bir şehrine Cakarta ya da Surabaya’ya ulaşmanız ya da Singapur veya Kuala Lumpur’a ulaşmanız ve buradan yağacağınız aktarma uçuşlarıyla Lombok Havaalanı’na ulaşmanız gerekmektedir. Lombok Havaalanı’ndan kalkan otobüs, servisler ve taksilerle Bangsal Limanı’na rahatça ulaşabilirsiniz.

Gili Adaları Turları