Google+

Arama formu

Krasnodar Festivalleri

Krasnodar Festivalleri

Krasnodar şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Otel yerine ev kiralamak isterseniz Rooms on Petra Metalnikova 7 güzel bir seçim olacaktır. Bunlardan en iyileri Apartment Panorama on Sarabeyeva, Квартира на бульваре, Апартаменты Панорама на Сарабеева 5. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Квартира в шикарном районе Краснодара, Студия в Немецкой деревне, Hotel Kremleff gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz Hostel California, Hostel on Dorozhniy 1/1, Hostel on Smolenskaya 7 tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Krasnodar aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Kuzey Kafkasya’nın kültür kenti Krasnodar’da her yıl birbirinden farklı festival ve eğlence düzenlenir. Kentin ev sahipliği yaptığı festivalleri aşağıda bulabilirsiniz. Festivallere gitmeden önce tarihlerini siteden kontrol etmenizi öneririz. Ayrıca festival zamanlarında otellerin doluluk oranlarının artabileceğini de unutmayın.

Krasnodar Dövme Festivali: Her yıl nisan veya mayıs aylarında gerçekleşen dövme festivali kentin en ünlü festivallerindendir. Üç gün boyunca süren festivalde en iyi dövme sanatçıları hünerlerini göstermek için birbiriyle yarışır. Binlerce dövme modelinin sergilendiği festivalde profesyonel bisiklet ve kaykay sürücüleri çeşitli performanslar da sergiler. Özellikle genç nüfusun katılım gösterdiği festivalde canlı müzik performanslarıyla birlikte unutulmaz bir eğlence deneyimi yaşayabilirsiniz.

PhotoVisa Fotoğraf Festivali: PhotoVisa festivali her yılın kasım ayında Krasnodar’da düzenlenen uluslararası bir fotoğraf festivalidir. Farklı ülkelerden fotoğraf sanatçılarının atölye çalışmaları ve sergilerinin bulunduğu festival ülkeler arasında kültürel bir köprü kurmayı amaçlar. Uzak Doğu’dan Güney Amerika’ya onlarca fotoğrafçının davet edildiği PhotoVisa’da birçok perspektiften fotoğrafçılık sanatını inceleyebilirsiniz.

Krasnodar Salsa Festivali: Her yıl nisan ayının sonlarına doğru düzenlenir. Krasnodar halkının cümbüşü aratmayan eğlencesine tanıklık edeceğiniz bu festivale katılmak için tatil planınızı bu tarihe göre ayarlamalısınız. Çalışma atölyeleri, müzik performansları, dans ve partilerin bir arada olduğu bu büyük organizasyon kent sakinlerinin eğlence hayatını en iyi yansıtan festivallerden biridir.

Kubana Festivali: Krasnodar’da müzik festivali dendiğinde akıllara Kubana Festivali gelir. Her yıl ağustos ayında düzenlenen bu festival en çok ziyaret edilen müzik festivalidir. Turizm sezonunda gerçekleşen festival yerel halk ile turistlerin iç içe eğlendiği nadir festivallerden biridir. Günlerce süren Kubana Festivali’nde farklı performans sanatçılarının boy gösterdiği müzik ziyafetine mutlaka katılmalısınız.

Uyarı: Her festivalin tarihi yolculuk öncesi kendi sitelerinden teyit edilmelidir.


Krasnodar Turları