Göynük Otelleri

Bolu’nun bir ilçesi olan Göynük, kendine has mimarisiyle dikkatleri üzerine çeker. Hem tarihi hem de doğal güzelliklere sahip Göynük’de gezilecek çok güzel yerler vardır. Kentsel sit alanı olarak ilan edilen ilçenin tarihi çok eski dönemlere dayanır. 20. yüzyılın başlarında inşa edilen cami, hamam, çeşme, türbe ve geleneksel konaklarıyla fotoğrafçılar için çok güzel görüntü kareleri kareleri oluşur. Yemyeşil doğasıyla güzellikler sunan kasabada Sünnet Gölü, Çubuk Gölü, Karagöl Yaylası ve Suuçtu Şelalesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Tarihi mekanlar olarak ise Zafer Kulesi, Gazi Süleyman Paşa Cami, Gazi Osman Paşa Hamamı ve 1464 yılında Fatih Sultan Mehmet tarafından inşa ettirilen altıgen yapıdaki Hazreti Akşemsettin Türbesi’ni gezilecek yerler listenize ekleyebilirsiniz. Ermişlikte ileriye giden Tabak Dede ve Hacı Bayram Veli’nin müritlerinden olan Ömer Sıkkın’ın türbelerini ziyaret edebilirsiniz. Göynük’de çok fazla otel bulunmamaktadır. Eski konakların restore edilmeye hizmet veren tesisler vardır. Dilerseniz konaklamanız için aşağıda listelenen kriterlerinize uyabilecek Göynük otelleri seçeneklerini inceleyebilirsiniz.


Göynük otel fiyatları

Göynük’de her bütçeye uygun, iyi hizmet veren bir otel bulmak mümkündür. Aradığınız kriterlere göre fiyatlar 170-1.100 arasında değişiklik gösterir. Her türlü ihtiyacınızı gözeterek oldukça kapsamlı hizmet veren otellerin gecelik ücreti genelde 900-1.100 TL fiyatları arasında değişirken; butik oteller misafirlerini ortalama 170-200 TL gibi bir aralıkta ağırlar. Daha ekonomik bir tatil planlıyorsanız, tercihinizi gecelik ücretleri 170-180 TL arasında değişen konakları tercih edebilirsiniz. 

Göynük butik oteller

Göynük butik oteller misafirlerini muhteşem doğal güzelliğe sahip bir atmosferde ağırlar. Tesislerin konforla döşenen konaklama birimlerinde kablosuz internet erişimi, televizyon, merkezi ısıtma sistemi, buklet banyo malzemeleri ve saç kurutma makinesi gibi olanaklar mevcuttur. Tesislerin çiçeklerle dolu bahçesinde güzel bir kahvaltıyla yeni güne başlayabilirsiniz.

  • Göynük Sular Butik Otel

Harika bir Göynük manzarasında şık ve modern tasarıma sahip odalarda misafirlerini ağırlayan Göynük Sular Butik Otel, konforlu bir tatil fırsatı vadeder. Tesisteki konaklama birimlerinin hepsinde televizyon, kablosuz internet, saç kurutma makinesi ve buklet banyo malzemeleri gibi olanaklar vardır. Abant’a 45 km uzaklıkta konumlanan konumlanan tesiste oda servisi ve her sabah kahvaltı servisinin sunulduğu restoran da vardır.


Göynük Sular Butik Otel

  • Göynük Hanedan Butik Otel

Osmanlı kasabası olan ve doğal güzelliğe sahip Göynük’de konaklama hizmeti sunan Göynük Hanedan Butik Otel, misafirlerine evlerinin konforunda bir tatil vadeder. Odalarının hepsinde merkezi ısıtma, banyo, temiz havlular gibi olanaklar bulunmaktadır. Yemyeşil ve çiçeklerle bezeli bir bahçesi olan tesiste yöresel lezzetleri tadabilirsiniz.

Göynük oda kahvaltı oteller

Bünyelerindeki restoranlarda kahvaltı servisinin yanısıra özel tatlar sunan Göynük oda kahvaltı oteller misafirlerine konforlu bir konaklama hizmeti sunar. Tesislerin gün boyunca içecek servisinin yapıldığı bir bar da vardır. Bazı tesislerde kapalı yüzme havuzu bulunurken; hepsinde kablosuz internet bağlantısı sağlanmaktadır. Oda servisi, konferans salonu, oyun salonu, otopark sunulan diğer olanaklar arasında yer alır.

  • Sünnet Gölü Doğal Yaşam Oteli

Esenboğa Havalimanı’na 286 km uzaklıkta yer alan tesis, yarım pansiyon olarak konseptinde misafirlerini ağırlamaktadır. Tesis bünyesindeki restoranlarda yöreye özgü lezzetleri tadabilirsiniz. Gün boyunca içecek servisinin yapıldığı bar bulunan tesiste ayrıca kapalı yüzme havuzu, kablosuz internet bağlantısı, oyun salonu ve otopark sunulan olanaklar arasındadır. Tesiste ayrıca spor severler için oyun salonu, futbol ve basketbol gibi olanaklar da vardır.


Sünnet Gölü Doğal Yaşam Oteli

  • Palaz Otel Restaurant

Oda kahvaltı konseptinde hizmet veren Palaz Otel Restaurant, misafirlerine sigara içilmeyen oda seçeneği sunmaktadır. Toplam 9 odası ile konuklarını ağırlayan tesisin odaları ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde dekore edilmiştir ve konfor planda tutulmuştur. Özel araçları ile gelen konuklar için konferans salonunun bulunduğu tesiste oda servisi olanağı da bulunmaktadır.


Göynük konak oteller

Tarihi yaşatan eski bir konakta hizmet sunan Göynük konak oteller restore edildikten sonra misafirlerini ağırlamaya başlamıştır. Geleneksel Türk mimari yapıda olan ve otantik odalarda konaklama sağlayan tesislerin odaları misafirlerin tatilleri boyunca ihtiyaç duyabilecekleri mobilyalar ile döşenmiştir. Sabahları kahvaltı servisinin sunulduğu bu tesislerde otopark, bar, kablosuz internet ve oda servisi gibi olanaklar da mevcuttur.

  • Müderrisler Evi

1340’lı yıllardan kalma Gazi Süleyman Paşa’nı yaşadığı konağın restore edilmesiyle işletilen Müderrisler Evi, otantik Türk evi tasarımına sahiptir. Halı kaplı zemine sahip konaklama birimleri misafirlerin gereksinimlerini karşılayacak şekilde konforlu mobilyalar ile dizayn edilmiştir. Kablosuz internet erişimin sunulduğu tesiste odalar günlük olarak temizlenmektedir.


Müderrisler Evi
 

  • Akşemsettinoğlu Konağı

150  yıllık tarihi bir konakta hizmet veren tesis, misafirlerine tarihi çok yakından görebilecekleri bir tatil vadeder. Konferans salonu bulunan tesis, hem iş hem de turistik amaçlı seyahatlerde konaklamak için tercih edilebilir. Kahvaltı dahil konseptinde hizmet sunan tesiste kablosuz internet bağlantısı ve oda servisi imkanları bulunmaktadır. Sigara içilmeyen oda seçeneği sunan tesisin odalarında küçük bir mutfak alanı mevcuttur. Dilerseniz yemeklerinizi burada pişirebilirsiniz.

  • Caferler Konağı Göynük

Oda kahvaltı konseptinde hizmet veren tesis, misafirlerine sigara içilmeyen oda seçeneği sunmaktadır. Özel araçları ile seyahat eden konuklar için otopark alanı bulunan tesiste bar bulunmaktadır. Tesiste ayrıca aile odaları mevcuttur.