Google+

Arama formu

Kızılcahamam’da Nerede Kalmalı?

Kızılcahamam şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Bunlardan en çok tavsiye edilenleri Çam Thermal Resort, Başak Termal Otel, Ab-ı Hayat Termal Hotel. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Ab-ı Hayat Termal Hotel, Kaplıca Termal Otel, Kızılca Vadi Termal Hotel. gibi otelleri tercih edebilir ya da en yüksek indirime sahip olanları merak ediyorsanız Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa Welness, Başak Termal Otel, Kızılca Vadi Termal Hotel tesislerini incelebilirsiniz.

Kızılcahamam otellerini Tatilsepeti.com üzerinden incelemek için tıklayın.
Kızılcahamam otellerini Jolly Tur üzerinden incelemek için tıklayın.

Kızılcahamam’da genellikle termal otellerde konaklama sağlanmaktadır. Şehrin kaplıcalarının ünlü olması dolayısıyla gelen konuklarda özellikle termal otelleri tercih etmektedirler. Ancak termal oteller dışında da, daha uygun fiyata konaklayabileceğiniz oteller ve pansiyonlar şehir merkezinde, Soğuksu Milli Parkı’na giden yolda sıkça bulunmaktadır.

Cam Thermal Resort&Spa ve Kaplıca Termal Otel (Fiyatları için tıklayın) Kızılcahamam’daki popüler termal otellerdir. Kızılcahamam’a gelen ziyaretçilerin en çok tercih ettiği otellerdir. Daha uygun bir otel arıyorsanız; Başak Termal Hotel tercih edilebilir.

Kızılcahamam Turları