Marmaris’te Gece Hayatı 

1

Marmaris’in Ege Bölgesi’nde en çok turist ağırlayan bölgelerden biri olması yaz mevsiminde bu bölgenin gece gündüz hareketli olmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda mavi yolculuğa çıkan yat ve teknelerin de Marmaris’e sıklıkla uğraması bölgede modern işletmelerin artması ve gece hayatının renklenmesi anlamına gelmektedir.

Marmaris’te özellikle Netsel Marina çevresinde birçok bar, disko ve gece kulübü bulunmaktadır. Marmaris’te müzik dinleyerek ve dans ederek geçirdiğiniz geceler tatilinizi hareketlendirebilir. Özellikle Marina’nın paralelinde yer alan barlar sokağında her zevke göre işletmeler yer almaktadır. Aynı şekilde Marmaris İçmeler ve Armutalan bölgesinde de barlar mevcuttur. Hiphop müziklerden, farklı dans gösterilerine kadar her zevke hitap eden konseptlerdeki barlar dışında özellikle yabancı turistler için Türk geceleri de düzenlenmektedir. Marmaris’te gece hayatını renklendiren ve en çok tercih edilen bar ve diskolardan birkaç örnek verelim;

Club Areena: Marmaris’te gece hayatı denince akla gelen ilk adreslerden biri olan, Club Areena aynı zamanda bölgenin en büyük gece kulübü olarak bilinmektedir. 2000 kişilik kapasiteye sahip olan gece kulübü; eğlenceli dansçılarıyla ve hareketleri müzikleriyle Marmaris’e gelen turistlerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Gece kulübünün ünlü köpük partilerini de unutmamak gerekir.

Crazy Daisy: Crazy Daisy gece kulübü de Club Areena kadar ünlü bir mekândır. DJ eşliğinde sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmek isteyen tatilcilerin tercihi olan Crazy Daisy’e giriş için için ücret ödemek gerekmemektedir.

Joy Club: Marmaris’in en eğlenceli gece kulüplerinden biri olan Joy Club misafirlerine sabaha kadar müzik, dans ve eğlence vadetmektedir.

No Bambu: Marmaris’in merkezi dışında Turunç bölgesinde bulunan No Bambu, özellikle kaliteli müzik beklentisinde olan ziyaretçileri tatmin etmektedir. Müzik ve içki eşliğinde güzel bir akşam için No Bambu tercih edilebilir.