Google+

Arama formu

MUTLAKA GÖRMENİZ GEREKEN EN İLGİNÇ 5 SEYAHAT ROTASI

Dünyamız, pek çok değişik güzelliklerle dolu. İlginç seyahat rotaları, muhteşem manzaralar, doğal ya da insan yapımı farklı güzellikler ve daha neler neler! Biz de sizler için keşfetmeniz gereken 5 ilginç seyahat rotasını belirlemeye çalıştık.

1 – ) Kauai, Hawaii
MUTLAKA GÖRMENİZ GEREKEN EN İLGİNÇ 5 SEYAHAT ROTASI

Şeker kamışı tarlaları arasında kanal sörfü yapabileceğiniz Kauai, Hawaii.

2 – ) Green Lake, Hochschwab Dağları – Avusturya
MUTLAKA GÖRMENİZ GEREKEN EN İLGİNÇ 5 SEYAHAT ROTASI-1

Fotoğrafta gördüğünüz yer aslında bir trekking yolu. Yaz gelip dağdaki buzullar eridiğinde genişleyen ve Avusturya Hochschwab Dağları’nda konumlanan Green Lake sayesinde ilginç bir dalış deneyimi yaşamak mümkün.

3- ) Ik Kil Cenote, Chichén Itzá – Meksika
MUTLAKA GÖRMENİZ GEREKEN EN İLGİNÇ 5 SEYAHAT ROTASI-2

Meksika’daki  Chichén Itzá yakınlarında konumlanan Ik Kil Cenote’de yüzmek, ölmeden önce yaşanması gereken deneyimler arasında başı çekenlerden.

4 – ) Hobbiton– Yeni Zelanda
MUTLAKA GÖRMENİZ GEREKEN EN İLGİNÇ 5 SEYAHAT ROTASI-3

Yüzüklerin efendisi ve Hobbit film seti için birtakım değişikliklere uğrayarak Hobbiton ismini alan kasaba, özellikle filmin takipçileri için popüler seyahat rotaları arasında.

5– ) Heaven’s Trail (Cennet Yolu) –  İrlanda
MUTLAKA GÖRMENİZ GEREKEN EN İLGİNÇ 5 SEYAHAT ROTASI-4

İrlanda’da her iki yılda bir 10-18 Haziran tarihleri arasında inanılmaz bir şekilde bir araya gelen bu yıldızlar, Heaven’s Trail (Cennet Yolu) olarak adlandırılıyor. Bu deneyimi yaşamak için her defasında binlerce turist, İrlanda’ya koşuyor.

Kaynak: Uzakrota