Google+

Arama formu

Windhoek’te Alışveriş

Windhoek şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Otel yerine ev kiralamak isterseniz Klein Paumba, Otjomuise Garden güzel bir seçim olacaktır. Bunlardan en iyileri Grandeur 28 Felzarette, Bealtaine Chalet, Studio Flat. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Olive Grove Guesthouse, Bryan's View, Windhoek Palm Hotel gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz Otjomuise Garden, Elegant Lounge, Chameleon Backpackers & Guesthouse tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Windhoek aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Windhoek şehri Namibya ülkesinde alışveriş yapılabilecek en iyi yerlerdendir. Sokak yürüyüşlerinde pek çok butik mağazayla karşılaşabileceğiniz gibi, şehirde çok sayıda modern alışveriş merkezi de bulunmaktadır. Maerua Mall, Wernhill Park ya da Gustav Voigts Centre bunlardan bazılarıdır.


Windhoek Turları

Eğer el yapımı zanaat işlerine meraklıysanız şehir merkezindeki eski bir yapıda bulunan Namibia Zanaat Merkezi’ne uğramalısınız. Burada kden bulmak mümkündür. Şehir merkezindeki bir diğer popüler mağaza Jennys Place’tir. Burada yağlıboya tablodan yöresel takılara kadar pek çok ürünü bulabilirsiniz.