Bahreyn’de Gece Hayatı

Bahreyn'in misafirperver ruhunda hareketli bir gece hayatı da var. Juffair, Exhibition Road, Adliya ve Manama merkezi gibi alanlarda ağırlıklı olarak otellerin bir parçası olan çeşitli barlar, salonlar ve gece kulüpleri bulabilirsiniz.

Warbler: Oldukça popüler olan bu mekanda, etkileyici bir yemek menüsüyle karşılaşabilirsiniz. Mekanda müzik çok yüksek sesli olduğundan kendinizi çıktığınızda sağır olmuş gibi hissedebilirsiniz. Bununla birlikte mekan, hafta sonlarında gerçekten canlı ve genellikle çok eğlenceli bir hal almaktadır. Havuz masaları ve müzikten en iyi şekilde faydalanabileceğiniz iyi boyutta bir dans pisti vardır.

Rocky's Café: Büyük ve yüksek sesli olan bu yerde, sessiz ve sakin bir ortam bulmanız imkansızdır. Özellikle hafta sonları canlanan bu yer, hızlı servisi ve zengin menüsünün yanı sıra oldukça eğlenceli bir mekana dönüşür.

Camelot: Özellikle yeni şefiyle ve akşam üzeri ikram edilen tatlı üzümlerle gerçekten çok iyi bir mekan olan bu yer size Fransız lezzetlerini ve kültürünü sunacaktır. Dekorasyonun rahat olduğu, hafif aydınlatmalarla süslü bu yerde samimi bir atmosfer yaratır. Bu nedenle burada asla kendinizi kalabalık içine hapsedilmiş gibi hissetmezsiniz. Hafta boyunca süren müzik, konulara özellikle Pazartesi akşamları JJ'nin evindeki The Noise adlı grubun James ve Jo ile yaptığı akustik müzikle ayrı bir keyif yaşatır. Son olarak yemekle ilgili olarak bu yerde bir Pazartesi günü moules et frites veya midye ve patates yiyebilirsiniz.

Vites 7: Burası oldukça ilginç bir mekandır. Mekan yoğun olduğu dönemlerde farklı temalı etkinlikler düzenler. Örneğin, Formula 1 adını verdiği etkinlikte dev organizasyonlara imza atar. Ancak daha sakin dönemlerinde de, körfeze bakan pencereler ve ülke siluetinin etkileyiciliği ile 14. katına çok sayıda müşteri çekmeyi başarır. Mekan, hafta ortası biraz sakin olabilir, ancak normal tema geceleri ve karaoke partileri vardır. Daha çok spor temalı etkinlikleri olan bu yerde, dev ekranlarda motor sporu ya da araba yarışlarına ait görüntülere rastlayabilirsiniz. Bu mekanda fiyatlar oldukça makuldür. Personelleri ise size her zaman lezzetli ve taze yiyecekler sunan güler yüzlü insanlardan oluşur.

Dublin Kulübü: ABD Deniz Kuvvetleri ile çok popüler bir mekan olan Dublin'in, kamuoyundaki talebe bağlı olarak ağırladığı özel grupları vardır. Onlar ve DJ Conny, sürekli olarak kalabalığın ruh halini yakalayabilen müzikleri herkesi etkilemektedir. Ayrıca mekanda düzenli olarak karaoke geceleri düzenlenir. Ayrıca içki oyunlarıyla da misafirler farklı etkinlikler düzenlenmektedir. Atmosferi her zaman olumlu olan bu yerde, personeller gerçekten meşgul olsa bile daima güler yüzle hizmet eder ve sizin mekandan oldukça memnun ayrılmanızı sağlarlar.

Bu popüler mekanların haricinde, özellikle dini temelli olan festivallerde ve bayramlarda, sokaklarda çok sayıda geleneksel ve kültürel etkinlik bulabilirsiniz. Performans gösterileri, konserler ve ücretsiz yemek servisleri ile renklenen Bahreyn sokaklarında mutlu ve unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.