Google+

Arama formu

Roatan

Orta Amerika'da bulunan Honduras’ın sınırları Guatemala, Nikaragua ve El...
Devamı oku
Honduras'ın Körfez Adaları'nın en büyüğü olan Roatan geçmişte İspanyol...
Devamı oku
Yerel Saat - : - / -
Kur Farkı 1 HNL = 0.00
Priz Tipi Type A100-125V-15 A
Hava Durumu -- ℃
Yıllık Ortalama Sıcaklık
Oca 0℃
Şub 0℃
Mar 0℃
Nis 0℃
May 0℃
Haz 0℃
Tem 0℃
Ağu 0℃
Eyl 0℃
Eki 0℃
Kas 0℃
Ara 0℃

Roatan'da Nerede Kalınır?

Orta Amerika'da bulunan Honduras’ın sınırları Guatemala, Nikaragua ve El Salvador’dur. Kosta Rika, Panama ve Belize, Honduras hava veya otobüs ile kısa bir yolculukla adaya ulaşabilirsiniz. Roatan modern tesisleri, altyapısı, uluslararası bir havalimanı, kamu ve özel hastaneleri ve birçok marinasının yanı sıra, uzak kumsallarının ve küçük balıkçı köylerinin kilometrelerce korunmasıyla oluşmuş el değmemiş çekici bir yerdir.


Roatan'da Nerede Kalınır?
 

İpucu: Otellerde seyahatinizden iki veya üç ay öncesinde rezervasyon yaparsanız çok daha uygun fiyatlara yer bulabilirsiniz. Ayrıca Roatan otel fırsatlarını buradan görebilirsiniz.

Booking.com

Roatan Otelleri

Honduras'ın Körfez Adaları'nın en büyüğü olan Roatan geçmişte İspanyol fatihleri ve İngiliz korsanları için politik bir savaş alanı olmuştur. Florida'dan iki saat, San Diego'dan beş saat uzaklıktadır. Sakin bir ada olan Roatan’da tropikal ada yaşamıyla iç içe sakin bir tatil geçirebilir, harika dalışlar yapabilirsiniz. Hatta kârlı yatırımlar için yer arayanlardansanız bu adayı tercih edebilirsiniz. 


Roatan Otelleri
 

Yüzlerce kişinin yararlandığı ve en uygun alternatifleri sunan Roatan otelleri rehberimizin devamını okumak için tıklayın.

Honduras Vizesi

Umuma Mahsus Pasaport hamilleri 90 gün süreyle vizeden muaftır.

Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamilleri 90 gün süreyle vizeden muaftır.