San Andres Şehir İçi Ulaşım

San Andres’te ulaşım kolaydır. Otobüs, taksi ve motosiklet ile adada rahatlıkla ulaşım sağlanabilir. Taksi ücretleri biraz pahalıdır fakat kullanabilirsiniz. Eğer taksiyi diğer insanlarla paylaşırsanız daha az para ödeyebilirsiniz. San Andres’te taksi paylaşımı oldukça yaygındır.

Otobüs

Adada ana ulaşım otobüsler ile karşılanmaktadır. Otobüs kullanmak ucuz ve hızlıdır. Tek seferlik yolculuk 1.100 COP’dan ücretlendirilmektedir bu da yaklaşık 1,10 TL’ye denk gelir. Otobüs kullanımının en yoğun olduğu yön San Andres Town ile adanın diğer bölgeleri arasındaki hatlardır. Otobüslerin ön camındaki bilgilerden güzergâhları öğrenebilirsiniz.

Ayrıca adadaki birçok noktadan araba, motosiklet, bisiklet ve golf arabası kiralayabilirsiniz. Bir golf arabası kiralayarak adada muhteşem bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Adada bir depo benzin ortalama 10.000 COP yani yaklaşık 10 TL’dir.

Gustavo Rojas Pinilla Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile havalimanından San Andres şehir merkezine ulaşmak mümkündür. Havalimanından adanın her yerine fiyat aynıdır. Bu, adaya gelen yabancıların taksiciler tarafından dolandırılmasının önüne geçmek için alınmış bir karardır.